İçeriğe geç

Gürpınar Hurdacı Hurda Fiyatları

  Van Gürpınar etrafında hurdacı firmasıyız. Günlük Van Gürpınar hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapıyoruz. Van hurdacısı olan DEMTAŞ METAL hizmetinizdedir. Aslında Van Gürpınar hurdacı firmaları içindeyiz. Elbette ki Gürpınar merkezinde de hizmetler veriyoruz. Gürpınar merkezinin çevresinde hurda malzeme ve kullanılmış eşya almaktayız.

  DEMTAŞ METAL şirketimiz ile Van merkezde hizmetimize devam ediyoruz. Hurdacı firması olarak hurda eşya değerinde alıyoruz. Her çeşit hurda satışı sebebiyle iletişime geçin.

  Van Gürpınar merkezinde Gürpınar merkez hurdacı firması olarak Gürpınar merkezinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Tonajlı hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Van hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Van Gürpınar etrafında devamlı yaptığımız gibi hurda almak amacıyla konumunuza kadar ekip gönderiyoruz. Gürpınar hurdacı depoları arasında lider şirketiyiz.

  Gürpınar Hurdacısı

  Gürpınar hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Van Gürpınar merkezinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı amacı ile numaralarımızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Van ilinin gözde ilçesi Gürpınar öncelikli hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sırf Gürpınar ilçe merkezinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Gürpınar meydanında faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini korumaktayız. Gürpınar hurdacısı olarak Van ilinin tamamında hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemeniz için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

  Gürpınar Hurdacı Telefon Numarası

  Van Gürpınar hurdacılık her türde hurda alımı hizmetleri sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Bu sebep ile hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile iş yerimizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Van Gürpınar hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

  Demir Hurda Alanlar

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı konusunun linkine tıklayınız. Bildiğiniz gibi her nevi demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alımı yapıyoruz. Gürpınar ilçe genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Güncel anlık demir hurda fiyatları için fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alan yerler gönderimizi incelemek iyi gelir.

  Gürpınar ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en çok kullanılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Gürpınar inşaat demiri kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Van Gürpınar hurda krom tank kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank ticaretiyle ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alımı gönderimizi incelerseniz harika olacaktır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank ticaretiyle ilgileniyoruz.

  Gürpınar Hurda Bakır Alımı

  Gürpınar bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayınız. Bakır alan Gürpınar hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Van Gürpınar soyma bakır hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz yollamaktayız. Van Gürpınar bakır hurdası alan yerler arasındayız. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır hurda alanlar makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Gürpınar bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

  Hurda Kurşun Alımı

  Gürpınar kurşun hurda için adresinize geldiğimiz yerler içerisindedir. Buradaki Gürpınar kurşun hurdası kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Kurşun cevheri mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurdası alan yerler yazımızı okuyabilirsiniz. Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Minare kurşun hurda, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız.

  Gürpınar Hurda Çinko Alım Satımı

  Van, Gürpınar ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Gürpınar çinko levha fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatları sayfasının linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Gürpınar Hurda Alan Yerler

  Yüksek tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alırken fiyat listeleri uyguluyoruz. Gürpınar hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Gürpınar adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurdalarınızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece malzemenin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Gürpınar ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ METAL her çeşit hurda alım satım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, hurda kalay alan Gürpınar hurdacı firmasıyız. Hep beraber kârlı hurda ticareti yaparak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

  Gürpınar Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Bu sayfadaki Gürpınar pirinç sarı ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Pirinç sarı hurdası alanlar konulu metne göz atın. Dolayısıyla Gürpınar sarı hurdası alımı yapanlardanız. Gürpınar bölgesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

  Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. DEMTAŞ METAL hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, hurda bronz ticareti yapıyor. Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri bulunabilir. Van Gürpınar hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

  Gürpınar Kablo Hurda Alım Satımı

  Van Gürpınar çevresinde çoğunlukla satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşin ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gürpınar hurdacı firmayız. Gürpınar ilçesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Çünkü DEMTAŞ METAL firmamız ile sırf hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  Gürpınar hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız. Van Gürpınar hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Gürpınar ttr kablo hurdası kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz yollamaktayız. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları vermekteyiz.

  Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır teller yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Sayfamızdaki kablo hurda alanlar metne bir göz atın. Kullanılış biçimlerine göre hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

  Gürpınar Alüminyum Hurdası Alımı

  Her nevi alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz.

  Sitemizdeki Gürpınar alüminyum ton fiyatı günceldir. Daha doğru alüminyum alan hurdacılar makaleyi inceleyin. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız.

  Van Gürpınar alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör almaktayız. Gürpınar ilçesinin tümünde alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında hurda tartımını sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır.

  Gürpınar Sac Hurdası Alımı

  Gürpınar bölgesinin tümünde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Şu anda her türde 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Plastik Hurdası Alımı

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Gürpınar plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Gürpınar hurdacısıyız. Buradaki Gürpınar plastik hurdası kg fiyatı sürekli güncelleniyor. Van il Gürpınar ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata kırkambar plastik hurdası, mavi kapak hurdası, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası almaktayız.

  Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

  Gürpınar 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Buradaki Gürpınar ikindi el raf hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda raf alımı gönderisine bir göz atabilirsiniz. Hurda raf Gürpınar satmak nedeniyle aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen pastaneler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el market rafı satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

  Gürpınar Hurda Akü Alanlar

  Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası deniliyor. Toplu taşıma araçlarında elektrik deposu bulunabiliyor. Akü hurda alımı gönderimizi incelerseniz mükemmel bir iş yaparsınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle değerlidir.

  Gürpınar Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Genelde söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Öncelikle yıkımı istenen taşınmazın detaylıca incelenmesi gerekiyor.

  Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalesi başarıyla gerçekleştirdik. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde öncü bir yerdeyiz. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Gürpınar fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz.

  Gürpınar Hurda Fiyatları

  Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımlarında borsasından yüksek fiyat teklifleri ödüyoruz. En güncel kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Gürpınar hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları Gürpınar pazarında günlük değişmekte.

  Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alanlar

  İyi kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapıyoruz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi yemek ocağı, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, krom yemek dilendiricileri vs endüstriyel mutfak ekipmanını yakından incelemek için siz çok değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

  Hurda Kumaş Alanlar

  Toptan hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş baskı artığı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alım satımında anında ödeme yapılır. Van Gürpınar bölgesinin tümünde kumaş hurdası alımı yapılır. Yüksek tonajlı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaşı, pantolonluk kumaş alımı için telefonlarımızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Gürpınar çevresinin tümünde süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş alımlarında belirttiğiniz yere geliriz. Gürpınar kilosu ile kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Buradaki Gürpınar hurda kumaş fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

  Hurda Kağıt Alım Satımı

  Gürpınar hurda karton ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sitemizde yayımlanmış olan Van Gürpınar hurda kağıt, karton ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz Gürpınar kağıt hurdası alanlar içerisindeki şirketimiz verdiği hizmetler ile hurda koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Yüksek fiyata kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Bölgede defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan müşkülpesentle size çok daha yüksek miktarda kazanma avantajı veriyoruz.

  En Yakın Gürpınar Hurdacı Telefonu

  DEMTAŞ METAL hurda alım firması olarak Gürpınar bölgesinde her türlü hurda eşya satımı yapmaktayız. Gürpınar en yakın hurdacı servisi ile her cins hurda tartımı yapmak sebebi ile yerinize gelmekteyiz. Bu sebep ile size en yakın hurda alan yer Gürpınar bölgesinde servisler veriyoruz. Gürpınar hurdacı bünyesinde çalışan çalışanlarımızla istediğiniz mekandan her türlü hurda eşya alım hizmetimiz var.

  Gürpınar Nikel Hurda Alan Firmalar

  Hurda nikel zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satıldığında gayet hassasiyet ile çalışılmalıdır. Van Gürpınar genelinde %95 şablon nikel , %99 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alım satımında piyasanın üstünde ton fiyatı veriyoruz. Van ile Gürpınar nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Gürpınar Bina Yıkımı

  Tıpkı fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım yapılırken gerekli tedbir önlemleri

  Yıkım bittiğinde hurda pimapen, sökülen çelik kapı hurdaları, sökülen laminant parkeler vb. her türden hurdayı ücreti karşılığında almaktayız. Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş evlerin tekrar inşaatının yapılması amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapmaktayız.

  Gürpınar Otomobil Hurdası Alanlar

  İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Gürpınar çevresinde araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Gürpınar hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri, vagon hurdası, kazalı otomobil hurdası, hurda motor için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Elbette sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Ama hurda araç evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

  Gürpınar Hurdacılar Sitesi

  Gürpınar hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımız aracığıyla hurda eşya geri dönüşüm işlerine başladık. Sadece bu türden hurdanızı almıyoruz. Halkımıza iyi bir şehir bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Gürpınar yeni sanayi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

  7/24 Açık Gürpınar Hurdacı Firma

  7/24 açık Gürpınar hurdacı firması olarak 7/24 sektöre hizmet veriyoruz. Okuduğunuz gibi altı yıldır hurda hurda alım satımı yapmaktayız. Sizlerin kazandırdığı güvenle makine parkurumuzu arttırarak yolumuza devam etmekteyiz.

  Gürpınar İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, boya makinesi, alçı sıva mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan apartman binalarından temin edilen kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler alıyoruz. Ayrıca batan şirketlerden almış olduğumuz

  2.el Ev Eşyası

  Sahibinden öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası satın almak için iletişim telefonlarımızı telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Sıfır gibi 2. el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle bizlere ait numaralarla irtibatta bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız ikinci el piyasasında satılabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile beyaz eşya hurdası alımı yapan firmalar konusunda bilgi içeren yazımıza ulaşabilirsiniz Uygun fiyatlara temiz kullanılmış, ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz.

  Klima Hurda Alım Satımı

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Gürpınar ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. İkinci el kombi alanlar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda klima Gürpınar çevresinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içinde yer alır.

  Gürpınar Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşıma işi güvenle firmamız tarafından yapılıyor. DEMTAŞ METAL tarafından satın alınacak her çeşit hurda eşyalarınızın firmaya ait tesise taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Gürpınar Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce önceden bildirilen moloz dökme arazilerine nakledilir.

  Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı

  Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip suları geçirmeyen organik olmayan katı malzemeye verilen isimdir. Gürpınar ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler arasındayız. Genellikle rengarenk meşrubat şişesi, araba camı ve benzeri cam hurdalar yüklü miktarda geri dönüştürülüyor.