İçeriğe geç

Termal Hurdacı Telefon Numarası

  Şu anda Yalova Termal hurdacı firmaları içerisindeyiz. Ancak Yalova Termal merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Termal merkezinde hurda ve kullanılmış ev eşyaları alım satımında eşyanın ederini nakit ödemekteyiz. Yalova Termal merkezinde hurdacısıyız. Yalova Termal merkez hurdacı firması olarak Termal ilçesinin hurdacılık yapmaktayız.

  Termal hurdacı firmaları arasında en iyi firmayız. Yalova hurdacıları içindeki firmamız DEMTAŞ Metal hizmet sunmaya devam ediyor. Termal meydanda sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz.

  Güncel Termal hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. DEMTAŞ Metal olarak Termal hizmetimizi sürdürüyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Yalova hurdacı firmalar içerisindeyiz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Yalova Termal hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı alıyoruz.

  Yalova Termal Hurdacısı

  Termal bölgesinde hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın faydası için çalışıyoruz. Termal hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Termal ilçesinde benzersiz bir anlayışla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yalova ilinin değişen ilçesi Termal sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sadece Yalova Termal bölgesinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Termal hurdacı firması olarak Yalova bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınızın transferi için müsait hurda nakil çalışanlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı amacıyla çağrı merkezimizi cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

  Termal Hurdacı Telefonu

  Yalova Termal hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu yüzden hurda satışı yapmak amacı ile hizmet numaramızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Yalova Termal hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

  Termal Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Termal ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alanlar bölümümüze mutlaka göz atmalısınız.

  Hurda demir, yer yüzünde en fazla satılan madenler arasında yer alır. Sayfamızdaki Termal inşaat demiri kilo fiyatı günceldir. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderisini gezmelisiniz. Firmamız Termal bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

  Termal Hurda Alımı

  Hurda zamak, torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Tonajlı çatı minare kurşunu, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır hurdası, hurda kablo ve sarı alımı yaparken piyasadan daha fazla fiyat teklifi vermekteyiz. Termal hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Termal adresten hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurda malzemelerinizi çok zaman harcamadan satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların piyasa kıymetini düşürüyor. Hurda kağıt alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Termal geri dönüşüm firması DEMTAŞ Metal her türlü ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

  Hurda Çinko Alanlar

  Termal çevresinin her yerinde çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Termal hurda çinko levha fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatları gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz.

  Termal Hurda Bakır Alanlar

  Sayfamızdaki Termal bakır hurdası fiyatlarını arzu edene günlük gönderiyoruz. Yalova Termal bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Termal bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Termal hurda bakır fiyatları için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan Termal hurdacı telefon numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

  Termal Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Gerçekte sarı hurda adında bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Bu sebep ile Termal hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Termal hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

  Termal ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yalova Termal sarı pirinç fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Sayfamızda önceden paylaşılmış hurda sarı alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Ek olarak sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. DEMTAŞ Metal şirketi bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

  Sac Hurda Alan Hurdacılar

  Yalova Termal ilçesinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak için. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alıyoruz.

  Termal Kurşun Hurda Alım Satımı

  Kurşun cevheri gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun alanlar paylaşımını okuyunuz. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alırız. Termal kurşun hurda alımıyla uğraştığımız ilçeler içindedir. Bu sayfadaki Yalova Termal hurda kurşun fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun hala kullanılan madenlerden biridir.

  Termal Hurda Kablo Alım Satımı

  Piyasada bolca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,50% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. Yalova Termal bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

  Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Bunun yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Termal hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de çok damarlı hurda kablo alımı için arayabilirsiniz. Termal ilçesinin tamamında kablo hurdası alıyoruz. Daha detaylı sayfamızdaki hurda kablo içeriği inceleyebilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla fiyat teklifi veriyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır nedeni ile hurda kablo alanlar için çok önemlidir.

  Her yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası alıyoruz. Termal hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Burada yayınlanan Termal ttr kablo hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere günlük ulaştırılmaktadır.

  Çünkü sırf hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir.

  Hurda Krom Alım Satımı

  Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Bu sitede paylaşılmış olan Yalova Termal krom hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası ton fiyatı paylaşımımızı dolaşmak iyi gelecektir. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

  Termal Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

  Yalova Termal alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Sitemizdeki Termal hurda alüminyum fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Daha detaylı sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar konuyu okuyun.

  Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Termal bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı sizinle birlikte yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

  Firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla malesef işi bırakan nalburlardan edindiğimiz İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörü, alçı mikseri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış depo binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pencereler alıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Termal Hurdacı Firma

  Nerdeyse altı senedir hurda alımı hizmetleri vermekteyiz. Sektörün bahşettiği profesyonellikle teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Termal hurdacı olarak 7/24 hurda eşya alımı yapmaktayız.

  Termal Hurda Araba Alan Yerler

  Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Ama hurda araç trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesine sahip hurda araba, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, motor hurdası . Bazen Termal çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz.

  Termal Karton Hurda Alanlar

  derinden çok fiyata kağıt peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz. Termal kağıt hurda alan yerler içerisindeki DEMTAŞ Metal sayesinde karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Kağıt, karton hurda alım satımı için geliyoruz. Buradaki Yalova Termal hurda kağıt, karton kg fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz İlçede renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle hurda satıcılarına daha fazla miktarda kazanma avantajı takdim ediyoruz.

  Termal Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsasından yüksek fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Termal hurdacı firma hurda alımı yaparken kullanılan fiyat listesi hurda borsasında anlık değişmekte. Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Sayfamızda bulunan anlık hurda fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz

  Termal Nikel Hurda Alımı

  Özellikle turbo nikel, anot nikel hurda, %99 şablon nikel ve %95 hurda nikel şablon alıyoruz. Termal hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır.

  Termal Cam Hurda Alımı

  Termal genelinde cam hurdası alan firmalar arasındayız. Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert bir yapıda olan sıvıları tutabilen amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Çağımızda şeffaf kırılmış araç camları, kola şişesi benzeri cam hurdaları bulunabilmekte.

  Termal Hurda Beyaz Eşya

  Termal çevresinde sıfır, ikinci el koltuk satabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyalarınızı evinizden alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alımı yapanlar başlıklı yazımıza ulaşınız Her türlü 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamıza ait numaralarla irtibatta bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, çalışma masası, öğrenci koltuğu bulunmaktadır.

  2.el jeneratör Satanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden farkı olmayan 2. el jeneratör satıyoruz. Kullanılmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan firmayız alım satımında en iyi fiyatları sunmaktayız. 2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru yerlerdeniz.

  Akü Hurdası Alımı

  Akü diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası alımı akü hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla içeriğinin olduğu linke tıklayın. Dolayısı ile şirketimiz gibi şirket içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Biraz müddet sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü denir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılabiliyor. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile değerlidir.

  İkinci El Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

  İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır. 2. El krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, evye, krom davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü mekap vb. lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

  Termal Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacılar

  Yüksek tonajlı pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda örme, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi arayın. Parti malı dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, parça mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alıyoruz. Parça kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Sitemizde yayımlanan Termal kumaş hurdası fiyat listesi günceldir. Yalova Termal kilo ile tartarak hurda kumaş alan hurdacılar arasında en iyi fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Yalova Termal bölgesinde hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alımlarında yerinize gelecek ekiplerimiz var.

  Hurda Plastik Alan Firma

  En avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Termal plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Termal hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Termal plastik ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Yalova ve Termal bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Termal Bina Yıkımı

  Termal kentsel dönüşüm alanında yıkılması gereken evlerin yeniden imar edilmesi sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkım hurdası bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş çelik kapılar, çıkma parkeler ve benzeri her cinste hurda malzemeleri almaktayız. Yukarıdaki fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen tüm önlemler

  Termal Hurdacılar Sitesi

  Termal oto sanayi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türden hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Termal hurdacılar sitesindeki dükkânımızla atık hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz. Termal halkına iyi bir Termal yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz.

  Termal Fabrika Sökümü

  Termal fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde öncü olduk. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir. Güvenlice fabrika söküyoruz. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihalesi güvenli bir biçimde yerine getirdik. Fabrika sökümünde öncelikle yıkıma hazırlanan tesisin detaylı bir şekilde gezilmesi gerekir.

  İkinci El Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Buradaki Termal çıkma raf kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatları içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız. Termal 2.el hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen toptancılardan elde ettiğimiz hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raflar, reyonlar, mağaza rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satıyoruz.

  Termal Hurda Klima Alımı

  Hurda klima Termal çevresinde çok alınan elektronik hurdaları içindedir. Termal çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2. El Kombi alanlar içindeyiz.

  Termal Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Termal Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan moloz dökme arazilerine boşaltılıyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması itina ile tarafımızdan yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşınması ücretsiz yapılıyor.

  En Yakın Termal Hurdacı Telefon Numarası

  Termal hurdacısı firmamızla adresinizden hurda alımı yapıyoruz. DEMTAŞ Metal olarak Termal ilçesinde her türde hurda malzeme alıyoruz. En yakın Termal hurdacı firma hizmetlerimizle hurda metal tartmak için istediğiniz yere güvenilir ekip yolluyoruz. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Termal etrafında hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz.