İçeriğe geç

Han Hurdacı

  Han etrafında devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle dilediğiniz yere kadar araçlarımızı göndermekteyiz. Güncel Han hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Han merkezinde hurda ve ikinci el ev eşyaları için peşin ödemeler yapıyoruz.

  Eskişehir Han hurdacı firmaları arasında lideriz. Han hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

  Han hurdacı firma olarak Han merkezi sokaklarında her türden hurda alıyoruz. Eskişehir geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetinizdedir. Eskişehir Han merkezi etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm tesisine sahibiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Eskişehir hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hali hazırda Eskişehir Han hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Han merkezinde de hizmet vermekteyiz. Demtaş Metal şirketimiz ile Eskişehir iline bağlı ilçelerde hurda çeşitleri alıyoruz.

  Han Hurdacısı

  Han hurdacısı olarak Eskişehir genelinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenizin transferi için orada bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Sizde her tür atık hurdası satışı yapmak amacıyla mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Han merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metalleri eriterek hepimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Han hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Han merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Eskişehir ilinin hızla gelişen ilçesi Han daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Han ilçe merkezinde değil, bütün ilçelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Han Hurdacı Telefonu

  Han hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Han hurdacı telefonu sitemizin altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bu sebep ile hurda atık fiyatı istemek için numaralarımızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

  Han Demir Hurdası Alan Firma

  Demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen madenler içindedir. Burada yayımlanmış olan Eskişehir Han inşaat demiri fiyat listesini bip grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Han etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan için peşin ödeme yapmaktayız. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için şimdi arayın. Demir hurdası alanlar yazımızı gezmek iyi gelecektir. Han ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı bölümüne bakınmak istersiniz.

  Han Hurda Alan Firmalar

  Yüksek tonajlı kablo ve hurda bakır, alüminyum, sarı hurda, çinko, hurda demir, çatı minare kurşunu alımlarında yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Han hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Eskişehir Han ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

  Hurda inşaat demiri alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Han kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurda malzemeleri zaman kaybetmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanızın fiyatı düşüyor.

  Han Çinko Hurda Alanlar

  Han bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Han hurda çinko levha fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurda fiyatı sayfamızı okuyabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz.

  Han Bakır Hurdası Alımı

  Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar alım hizmeti veriyoruz. Han bakır hurdası fiyatları için arayın. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alınır. Bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgi var. Bu sayfadaki Han hurda bakır fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Eskişehir Han bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Han bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır alan Han hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

  Han Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Han hurdacı işletmemiz her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır.

  Sitemizdeki Han hurda sarı pirinç ton fiyatları dün güncellenmiştir. Hurda sarı alanlar başlığıyla yazılmış metini okuyun. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunabiliyor. Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır.

  Han ilçesinin her yerinde hurda sarı almaktayız. Pirinç metaline halk ağzıyla renginden ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Bu neden ile Han sarı hurdası alımı yapanlardanız.

  Hurda Sac Alımı

  Firmamızda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac mevcuttur. Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alım satımı yapanlar arasındayız. Han etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih etmelisiniz.

  Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

  Yeryüzünde cevher olarak bulunan kurşun metali mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alımı makalesini güzel olacaktır. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun fiyat listesi istemek amacıyla bizi arayıp irtibata geçmeniz gereklidir. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu biliniyor. Han kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Eskişehir Han çatı minare kurşunu fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız.

  Han Hurda Kablo Alan Hurdacılar

  Satıcılarda kolayca satılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. Eskişehir Han hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası satarak para kazanmayı arzulayanlar iletişim kurabilirsiniz.

  Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Bununla birlikte tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Han hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablolar elektrik iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Bir de çok damarlı kablo hurdası için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Han ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Kablo alan hurdacılar hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır.

  Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Eskişehir Han hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar alım satımı yapmaktayız. İçinde bulunan tellerin cinsine göre ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizde bulunan Han hurda bakır kablo ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz.

  Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

  Han Hurda Krom Alım Satımı

  Oldukça sert bir maden yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı krom hurda hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayınız. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Eskişehir Han hurda krom tank ton fiyatları güncellendi. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Han Alüminyum Hurdası Alan Yerler

  Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda peşin alınır. Sayfamızdaki Han alüminyum hurdası kg fiyatını abonelerimize güncel olarak yollamaktayız. Hurda alüminyum alan yerler konulu makaleyi okuyun Han ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken tartımları sizinle birlikte yapmaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası alan firmayız. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan firmayız. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz. Eskişehir Han alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Firmamıza destek olanların desteğiyle sürekli deneyim kazanıyoruz.

  Han İkinci El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile malesef iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz Yıkılmış apartman binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolapları, pencere alımı yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Han Hurdacı Firma

  Yaklaşık 1996’dan buyana hurdacılığa hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren Han hurdacı firmamız vasıtası ile hafta sonu dahil sektöre çalışmaktayız. Bu sürenin kazandırdığı deneyimlerler geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Hurda Araba Alanlar

  Ara sıra Han etrafında hurda araç alım satım hizmetleri vermekteyiz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek kazalı hurda araba, vagon hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri vb zirai alet hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  Karton Hurdası Alan Yerler

  Bölgede defter, kitap, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz extra hassasiyetle sizlere daha çok oranda kâr etme imkanı sunuyoruz. Eskişehir Han kağıt hurdası alan yerler içerisindeki iş yerimiz hizmetleriyle kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatları talep edebilirsiniz. Hurda kağıt almaktayız. Sayfamızdaki Han karton hurdası fiyat listesini whatsapp hattımızda paylaşıyoruz Avantajlı fiyatlarla karton bardak, kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Güncel Han Hurda Fiyatları

  Doğru hurda kilo fiyatına erişmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alımında borsa fiyatından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Han hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında hızlıca güncellenmektedir.

  Han Nikel Hurdası Alan Firmalar

  Özellikle turbo nikel hurda, anot nikel, %99 şablon nikel hurda – %95 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları içinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirlidir. Han hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel toplanırken oldukça dikkatli davranmalıyız.

  Han Hurda Cam Alanlar

  Han genelinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan sıvı madde muhafaza eden amorf sert bir malzemedir. Genelde şeffaf ve renkli içecek şişesi, çıkma araba camları benzeri hurda camlar çok fazla yeniden işleniyor.

  Han İkinci El Ev Eşyası

  Her çeşit 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile telefonumuzu arayabilirsiniz. Han Eskişehir bölgesinde titizlikle kullanılmış olan, 2.el ev eşyası satın alabilirsiniz. Kullanılmış personel masası, ofis büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop almak amaçlı irtibat telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir. Temiz kullanılmış olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki mobilyalarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi paylaşılmış makalemizi ziyaret ediniz

  Han Jeneratör Hurdası Alımı

  Her türde yıpranmamış 2. el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz.

  Han Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

  Aküler başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alan yerler bölümümüzü okumak hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu neden ile iş yerimiz benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içindedir. Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor. Taşıtlarda enerji ihtiyaçları amacı ile kullanılmaktadır. Akü hurdaları içindeki kurşunlu akü suyu ayrıştırıldığından değerlidir.

  Han 2. El Restaurant Ekipmanları Alımı

  Çok kısa süre kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. 2.el krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel ocak, krom paslanmaz dinlendirici, krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2.el sanayi tipi lokanta mutfağında kullanılan aletleri alıyoruz.

  Han Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Kiloyla hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, kumaş topu, parça mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alımında yüksek fiyattan ödeme yapılır. Bu sayfadaki Eskişehir Han hurda kumaş fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz.

  Han kilo ile kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz. Han etrafında kumaş hurdası alıyoruz.

  Eskişehir Han ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında istediğiniz konuma geliyoruz. Spot hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için bu sayfadaki numaraları çok geçmeden arayın.

  Han Plastik Hurdası Alım Satımı

  En avantajlı fiyata hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alıyoruz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir.

  Han hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde lider konumda olan Han hurdacısıyız. Sitemizdeki Han hurda naylon fiyatları günceldir. Eskişehir ile Han ilçesinin tamamından hurda jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Han Bina Yıkımı

  Ortaya çıkacak hurda karşılığında bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımlarda istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler gibi tüm hurdayı satın almaktayız. Bir üstte fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle kısmen yıkılmış apartmanların yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını sağlıyoruz.

  Han Hurdacı Sitesi

  Olduğundan temiz bir Eskişehir ve her haliyle yaşanır Han yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Han hurdacılar sitesindeki iş yerimizle geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Han OSB hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmadan alıyoruz.

  Han Fabrika Bozumu

  Genelde bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Sektöre girdiğimizden beri on binlerce fabrika söküm ihaleleri tamamladık. Han fabrika söküm işi gerekli araç gereçlere sahip olmanın deneyimine sahibiz. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan iş yerinin titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde lider olduk.

  2.el Raf Hurdası

  Genellikle ekipmanını yenileyen kasaplar tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar, mağaza rafları içinden seçilen yeniden farksız 2.el hurda raf satıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Han çıkma raf fiyatları daima güncelleniyor. Raf hurdası alımı gönderisini ziyaret edebilirsiniz. Han 2.el hurda raf satışı yapmak sebebiyle sayfadaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Han çevresinde çok satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız. Han bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir.

  Han Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Han Belediyesi Fen işleri tarafından planlanan moloz bırakma yerlerine nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya göre ortaya çıkan molozların nakliyesi güvenlikle tarafımızca yapılıyor. Han hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

  En Yakın Han Hurdacı Firma

  En yakın Han hurdacı deposu hizmeti ile her türlü hurda malzeme alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Bu biçimde sizlere en yakın hurdacı Han bölgesinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Demtaş Metal şirketimizle Han genelinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Han hurdacı firma olan firmamız ile yerinden hurda malzeme alım hizmetleri veriyoruz.