İçeriğe geç

Kelkit Hurdacı Firma

  Gümüşhane Kelkit merkez hurdacı firma olarak Kelkit merkezi çevresinde hurda alıyoruz. Güncel Kelkit hurda fiyat listesi ile alım satım hizmeti veriyoruz. Gümüşhane Kelkit merkezinde ikinci el ofis mobilyası ve hurda alım satımı için nakit ödeme yapmaktayız. Kelkit merkezi etrafında hurdacısıyız.

  Demtaş Metal şirketimizle Kelkit bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Kelkit hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemeyi alıyoruz. Gümüşhane Kelkit hurdacı işletmeleri içerisinde lideriz.

  Kelkit bölgesinin her yerinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle gönderdiğiniz konuma uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Gümüşhane hurdacı firmalar içindeyiz. Aslında Kelkit hurdacı firmaları arasındayız. Bununla birlikte Gümüşhane Kelkit merkezinde de hizmet vermekteyiz. Her çeşit hurda satmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Gümüşhane geri dönüşüm firmaları içindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Kelkit Hurdacıları

  Kelkit hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kelkit ilçesinde benzersiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak sebebiyle telefonlarımızı tuşlamalısınız. Gümüşhane şehir merkezine bağlı naif ilçesi Kelkit daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Kelkit için değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kelkit merkez mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın yararlanması için çalışıyoruz. Kelkit hurdacı firması olarak Gümüşhane bölgesinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeniz için yakınınızdaki hurda taşıma çalışanlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz.

  Kelkit Hurdacı Numarası

  Gümüşhane Kelkit hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Kelkit adresten her türde hurda alımı hurda alım faaliyetleri sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek sebebiyle telefon numaramızı aramanız yeterlidir.

  Hurda Krom Alan En Yakın Firma

  Yapısı itibari ile gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alanlar makalemizi okumak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Kelkit hurda krom fiyat listesini günlük gönderiyoruz.

  Kelkit Hurda Demir Alım Satımı

  Kelkit ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma makalesine bir göz atmalısınız. Demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen madenler içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Kelkit 1.sınıf hurda demir ton fiyatını isteyenlere saat başı ulaştırmaktayız.

  Unutmayın ki her tür demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alımı yapılır. Güncel demir hurda ton fiyatı öğrenmek nedeniyle fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar makalemize bir göz gezdirirseniz şahane olur. Demtaş Metal Kelkit bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Kelkit Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

  Sitemizde paylaşılmış olan Kelkit nikel hurdası fiyat listesini saat başı yollamaktayız. Hurda çinko alanlar hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Kelkit, Gümüşhane etrafında çinko hurdası alıyoruz.

  Kelkit Sarı Hurdası Alım Satımı

  Kelkit hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Demtaş Metal hurdacılık firması tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, hurda sarı pirinç bronz alımı yapıyor.

  Sayfamızdaki Kelkit sarı pirinç hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz gönderiyoruz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç yazıya göz atabilirsiniz. Bu yüzden Kelkit hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Piyasada sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Kelkit genelinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Aslında sarı hurdası diye hurda türü yoktur.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Kurşun metali hala kullanılan en eski madendir. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renkli haliyle bilinir. Kurşun hurda fiyatları makalesini okuyabilirsiniz. Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız. Gümüşhane Kelkit kurşun hurdası için adresinize geldiğimiz ilçelerden biridir. Burada yayımlanan Gümüşhane Kelkit hurda Cami kurşunu ton fiyatını bip grubumuza katılarla paylaşmaktayız.

  Kelkit Hurda Sac Alanlar

  Hali hazırda her türlü 2.el trapez sac var. Kelkit etrafında sac levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır.

  Kelkit Hurda Kablo Alan Firma

  Kelkit bölgesinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında öncülük yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir.

  Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Kelkit hurda bakır kablo ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Kelkit ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

  Kablo iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten fare yemez hurda kablo ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kelkit hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz.

  Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alımında değerinin üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden daha yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Gümüşhane Kelkit bölgesinde sıklıkla bulunan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz.

  Hurda kablo konulu metni ziyaret edin. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bize ulaşın. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Gümüşhane Kelkit hurdacısı olarak her türlü hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu alım satımı için yerinize geliyoruz.

  Kelkit Hurda Bakır Alım Satımı

  Kelkit içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası alan hurdacıyız. Kelkit bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Bakır hurda alanlar bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Buradaki Kelkit bakır kilo fiyatını arzu edenlere her gün göndermekteyiz. Gümüşhane Kelkit bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan Kelkit hurdacı firmamızı hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

  Kelkit Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Sitemizdeki Kelkit hurda alüminyum kilo fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı metne bir göz atın Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Gümüşhane Kelkit alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bize hurda satanların sayesinde daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Kelkit ilçesinde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alırken tartımları istediğiniz yerde yapmaktayız. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak amacıyla arayın. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası alıyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

  Kelkit Hurda Alan Firma

  Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Kelkit kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Elinizdeki hurdaları hemen elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenizin piyasa değerini düşürüyor.

  Kelkit ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her nevi hurda atık alım satımı yapıyor. Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alırken piyasadan daha fazla fiyat listesi veriyoruz. Kelkit hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz. Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda atık almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Hurda Klima Alanlar

  2.el Klima Kelkit bölgesinde çok alınan hurdalar içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kelkit bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Kelkit Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Kelkit Belediyesi’nce önceden belirlenen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle anlaşmamıza göre ortaya çıkan molozun taşınması titizlik ile yapılmaktadır.

  Hurda Nikel Alanlar

  Bu ilçede %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel alımında borsasının üzerinde fiyatlar sunuyoruz. Nikel hurda arsenik içerir. Gümüşhane ile Kelkit nikel hurda alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları alımında mümkün olduğunca dikkatli çalışmalıyız.

  Kelkit Bina Yıkımı

  Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenilen tüm tedbirler Tıpkı fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülmüş çelik kapılar, çıkma laminant parkeler vb. her türlü hurdayı alıyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kelkit kentsel dönüşümü nedeniyle kısmen yıkılmış dükkanların yenilenerek inşa edilmesi için yıkımlarını yapıyoruz.

  Kelkit Hurdacılar Sitesi

  Olması gerektiği gibi güzel bir Kelkit için haddinden fazla çalışıyoruz. Kelkit oto sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sadece bu türlü hurda malzemeleri almıyoruz. Kelkit hurdacılar sitesi içerisindeki iş yerimizle geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz.

  Cam Hurdası Alımı

  Kelkit yakınlarında cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik katı bir maddedir. Günümüzde şeffaf ve renkli araç camları, meyve suyu şişesi şekillerinde cam hurdaları oldukça fazla yeniden işleniyor.

  Kelkit Hurda Otomobil Alan Yerler

  Kelkit hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Kelkit çevresinde araba hurdası alıyoruz. Fakat hurda araba vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araba, yük vagonu, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, motor hurdası alıyoruz.

  2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

  İşyerimize bulunan teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi ocaklar, krom dinlendirici, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Profesyonel restaurant aletleri alıyoruz. 2.el tabak ısıtma tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza bekletme dolabı alınır.

  Kelkit Parça Kumaş Alanlar

  Kelkit bölgesinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, parça kumaş hurda, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, parça poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alımında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Kelkit çevresinde gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımları için yolladığınız konuma gelmekteyiz. Kilosuyla parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme alımı için telefonlarımızı hemen aramalısınız. Buradaki Kelkit kumaş hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Kelkit kiloyla hurda kumaş alanlar arasındayız.

  Güncel Kelkit Hurda Fiyatları

  Güncel fiyata erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Kelkit hurdacı firmalar içerisinde hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listeleri an be an değişmektedir. Hurda kablo fiyatları içeriğiyle yazılmış metine göz atabilirsiniz Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında oldukça yüksek fiyatlara alımlar uyguluyoruz.

  Kelkit Hurda Raf Alımı

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde iflas eden kasaplardan temin ettiğimiz çelik raflar, market rafları, reyonlar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Gümüşhane Kelkit 2.el raf fiyatlarını talep edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Raf hurda alımı gönderimizi gezmek iyi gelecektir. Hurda raf Kelkit alım satımı amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

  Kelkit Karton Hurda Alımı

  Kelkit hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız Demtaş Metal verdiği hizmetlerle hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Bölgenin tamamında beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra hassasiyet ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek oranda kâr etme avantajı sunuyoruz.

  Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Kelkit karton hurda ticareti yaptığımız ilçeler içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Gümüşhane Kelkit karton hurda fiyatlarını isteyene güncel olarak ulaştırıyoruz

  Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

  Gümüşhane şehri Kelkit ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda fiyatı istemek sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

  Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Kelkit plastik hurda alanlar içerisinde olan Kelkit hurdacısıyız. Burada yayınlanan Gümüşhane Kelkit plastik hurdası fiyat listesini dileyene saat başı yollamaktayız. En avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, pimapen, beyaz naylon hurdası alıyoruz.

  2.el Ev Eşyası

  2. El ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası alınır. Her çeşit 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile firmamıza ait numaralar ile etkileşimde bulunarak sorularınız sorabilirsiniz. Kelkit içinde kullanılmış, ikinci el salon tk. satabilirsiniz. Az kullanılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyaları adresinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası alımı yapanlar konusunda bilgi yazılmış olan sitemizi ziyaret ediniz

  7/24 Hizmet Veren Kelkit Hurdacı Firması

  7/24 Kelkit hurdacı firması olan şirketimiz ile yirmi dört saat sektörde hizmet vermekteyiz. Yılların sağladığı profesyonelliklerle güncellenen teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Bin dokuz yüz doksan sekiz yılından bu günlere geri dönüşüm işlerinde sizlere hizmet veriyoruz.

  Hurda Akü Alanlar

  Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında kullanılır. Bir süre sonra şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolanan depolardır.

  Hurda akü içerdiği kurşun içeren sıvı nedeniyle hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alımı yazısını dolaşmalısınız. Dolayısı ile Gümüşhane Kelkit hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor.

  En Yakın Kelkit Hurdacı Numarası

  En yakın Kelkit hurdacı deposu hizmeti ile hurda alırken gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Dolayısı ile sizlere en yakın hurda alanlar Kelkit etrafında servisler veriyoruz. Demtaş Metal olarak Kelkit genelinde her türde hurda eşya alırız. Kelkit hurdacı şirketi bünyesinde çalışan çalışanlarımızla bildirdiğiniz sokaktan hurda almaya devam ediyoruz.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacıyız. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte ne yazık ki iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz İnşatlarda alçı sıva makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alımı yapıyoruz. Kelkit yakınlarında yıkılan öğrenci yurdu vb. binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları satanlar içerisindeyiz.

  Kelkit Fabrika Bozumu

  Fabrika sökümünde öncelikle sökümü arzu edilen imalathanenin incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde projenin seçilmesi gereklidir. Kelkit Gümüşhane fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz. Sektörde on binlerce fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Profesyonel bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında meşhur olduk.