İçeriğe geç

Kütahya Hurdacı

  Kütahya hurdacı şirketleri içinde lideriz. Kütahya hurdacısı olan Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Kütahya bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı için Kütahya uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Hali hazırda Kütahya hurdacı firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Kütahya merkezinde de hizmetler veriyoruz. Kütahya merkez hurdacı firma olarak Kütahya’nın ilçelerinde hurda alım satım hizmetleri veriyoruz.

  Kütahya merkezinde hurda ve kullanılmış eşyalar ticareti yapıyoruz. Her çeşit hurda satmak nedeniyle aramanız yeterlidir. Kütahya merkezinin etrafında hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

  Tonajlı hurda satanlara yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kütahya hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Demtaş Metal adıyla Kütahya bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Güncel Kütahya hurda fiyat listesiyle alım hizmeti veriyoruz. Kütahya hurdacı firması olarak her türlü hurda eşyanızı almaktayız.

  Kütahya Hurdacıları

  Kütahya hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Kütahya çevresinde eşsiz ve benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her türlü hurda alüminyum satışı yapmak için iş yerimizi rehberinize ekleyebilirsiniz. Sadece Kütahya çevresinde değil, bütün bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Kütahya hurdacı olarak Kütahya bölgesinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda eşyalarınız için en yakın hurda alım mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz. Kütahya merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız.

  Kütahya Hurdacı Numarası

  Kütahya her nevi hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alır. Bu sebep ile hurda satmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Hemen telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı nakite çevirebilirsiniz. Kütahya hurdacı telefonu sitemizin altında hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Oldukça sert bir metal olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler krom hurda hakkında bilgi bir şey öğrenmek için linkine tıklayınız. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Burada yayınlanmış olan Kütahya krom tank hurdası fiyat listesi günceldir. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı gönderisini ziyaret etmelisiniz. Hurda demir, yeryüzünde çokça alım satımı yapılan madenler içerisinde bulunmaktadır. Sitemizde yayınlanan Kütahya inşaat demiri kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalemize göz atın. Kütahya genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Kütahya etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Unutmayın ki her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan için nakit para ödeme yapmaktayız.

  Kütahya Çinko Hurdası Alım Satımı

  Sitemizdeki Kütahya hurda çinko levha ton fiyatlarını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatı sayfasının linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Kütahya bölgesinin tamamında hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Kütahya Hurda Sarı Pirinç Alan Firmalar

  Kütahya hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Bu neden ile Kütahya sarı pirinç hurda alım satımı yapmaktayız. Kütahya’da sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri vardır.

  Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denilmektedir. Doğruyu söylemek lazımsa sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır. Sitemizdeki Kütahya hurda sarı pirinç kilo fiyatını telegram grubuna ücretsiz ulaştırmaktayız. Sarı alan hurdacı hakkında yazılmış metne bir göz gezdirebilirsiniz. Kütahya hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapıyor.

  Kütahya Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cevher halindeki kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler paylaşımına bakmak istemelisiniz. Kütahya kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz illerden biridir. Sayfamızdaki Kütahya çatı minare kurşunu ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu düşünülüyor. Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız.

  Sac Hurdası Alımı

  Kütahya etrafında hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Şantiye çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Depolarımızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz.

  Kütahya Kablo Hurdası Alanlar

  Kütahya hurdacı firma olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Kütahya hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Kütahya da kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Kablolar iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılıyor. Bundan başka çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Çünkü Demtaş Metal firmamızla sadece hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

  İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Kütahya kablo fiyat listesini arzu edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Müşterilerde bolca ele geçen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Bloğumuzda bulunan kablo alan hurdacı konuyu ziyaret edin. Yerinden hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz.

  Tonajlı hurda kablo alırken değerinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Fakat tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alımı yaparken ederinin üzerinde öneriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablolar alan Kütahya hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet ediyoruz.

  Kullanım alanları itibariyle hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Hurda kablo içindeki bakır tel nedeniyle hurdacı firmalar için önem teşkil eder.

  Kütahya Hurda Bakır Alımı

  antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Kütahya hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alıyoruz. Kütahya bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Kütahya bakır hurda kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayın. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde geniş bilgilendirme mevcut. Sitemizdeki Kütahya bakır hurdası fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Kütahya bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Kütahya Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Kütahya’nın her yerinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımları istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz.

  Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Kütahya hurda alüminyum alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Sizin yardımıyla her geçen gün kurumsallaşıyoruz.

  Sayfamızdaki Kütahya alüminyum hurdası ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Kütahya’da alüminyum alan hurdacı yazıyı inceleyebilirsiniz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz.

  Kütahya Hurda Alım Satımı

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ve hurda bakır, alüminyum, sarı hurdası, çinko hurda, ekstra demir, hurda kurşun aldığımızda yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Kütahya hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Kütahya’daki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Kütahya yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek için elinizdeki hurdayı gecikmeden satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu nedenle metalin değeri düşüyor. Zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda krom almak amacıyla biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Klima Hurda Alım Satımı

  Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kütahya çevresinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Kütahya’da en fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir.

  Kütahya Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozu Kütahya Belediyesi’nce önceden belirlenen alanlara taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşıma işi güvenle yapılmaktadır. Kütahya hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak her cins hurdaların tesisimize taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

  Nikel Hurdası Alanlar

  Kütahya merkezde %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdaları alındığında çok hassasiyetle çalışmalıyız. Nikel hurda zehirleyebilir. Kütahya nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Kütahya Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları benzeri her türden hurdaları piyasa fiyatına almaktayız. Kütahya kentsel dönüşümü sebebi ile yenilenmesi gereken dükkanların en baştan inşa edilmesi amacı ile yıkım işini sağlıyoruz.

  Kütahya Hurdacı Sitesi

  Kütahya hurdacılar sitesi E blokta bulunan hurda alım iş yerimiz aracılığı ile hurdacılık işi yapıyoruz. Sırf bu türde atıkların ticaretini yapmıyoruz. Kütahya sanayi sitesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Olduğundan yaşanabilir bir Kütahya ve daha çok yaşanır Kütahya oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

  Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Genelde renkli ve şeffaf cam şişe, kırık araba camı şeklinde hurda cam türleri bulunabilmektedir. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki su tutan inorganik amorf katı bir malzemedir. Kütahya genelinde cam hurdası alan firmalar arasındayız.

  Araç Hurdası Alan Yerler

  Elbette sizlere hurda araba hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Kütahya geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Kütahya etrafında hurda otomobil alım satım hizmetleri veriyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli araç hurdası, yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, motor hurdası . Ama araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  Kütahya İkinci El Restoran Aletleri Alan Hurdacılar

  İkinci el tabak kurulama makinesi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle irtibat kurabilir. İyi durumda mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. Elimizde mevcut olan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel ocaklar, krom paslanmaz meze dolapları, bakır davlumbaz, evye, küvet, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel tipi otel ve mutfak aletini görmek amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi cafe, lokanta mutfağında kullanılan aletleri almaktayız.

  Parça Kumaş Alan Yerler

  Kütahya bölgesinin tamamında hurda kumaş almaktayız. Kütahya’nın tamamında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında bulunduğunuz konuma geliriz. Toptan hurda çamaşır kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, parça nevresim hurdası, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası için piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz.

  Defolu gabardin kumaş, örme kumaş, pantolon kumaşı, kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı hemen aramalısınız. Kütahya’da kiloyla hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Kütahya kumaş hurdası fiyatlarını isteyenlere günlük gönderilmektedir.

  Kütahya Güncel Hurda Fiyatları

  Kütahya hurdacı hurda alımında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında her dakika güncelleniyor. En doğru ton fiyatlarına ulaşmak nedeniyle bize ulaşmanız yeterlidir. Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurda ticareti yaparken piyasa fiyatlarından özel kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. Yeni hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış konuya bir göz gezdirebilirsiniz

  Kütahya Hurda Raf Alanlar

  Özellikle iflas eden pastanelerden elde ettiğimiz mağaza rafları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran 2. el market rafları satıyoruz. Sayfamızdaki Kütahya hurda raf ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacılar yazımızı okuyabilirsiniz. Kütahya ikinci el raf hurdası satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır.

  Kütahya Karton Hurda Alımı

  Kütahya hurda karton aldığımız yerler içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Kütahya hurda karton kağıt fiyat listesi güncellendi derinden çok fiyatlarla kağıt peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alan yerler içinde en iyi fiyat listesini biz vermekteyiz. Kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız fazladan titizlik ile müşterilerimize çok daha fazla kazanç elde etme imkanı iletiyoruz. Kütahya’da hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız ile matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

  Kütahya Plastik Hurdası Alım Satımı

  Kütahya’da abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatı istemek sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

  Kütahya plastik hurdası alımı yapan firmalar içinde olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Kütahya plastik ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

  Kütahya 2.El Eşya

  Uygun fiyatlara kullanılmış, 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz. 2.el patron koltukları, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alım satımlarında yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Sıfırdan farksız 2. El buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek nedeniyle bizlere ait çağrı merkezi telefon numaraları ile irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2.el piyasasında satılabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alım satımı konulu gönderiye ulaşın

  7/24 Hizmet Veren Kütahya Hurdacı Firması

  Yılların bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan yedi yıllarından bu günlere hurdacılığa size hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kütahya hurdacı firması olarak 7/24 kapınıza kadar gelmekteyiz.

  Kütahya Akü Hurdası Alım Satımı

  Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası diyoruz. Akümülatör diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolanan enerji kaynağıdır. Arabalarda elektrik enerjisi deposu bulunur. Hurda akü içerdiği kurşunlu suları ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için kıymetlidir. Akü hurda alım satımı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu sebeple bizim vb. firma içinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alan firmalar içerisindedir.

  En Yakın Kütahya Hurdacı

  Kütahya hurdacısı arasındaki personelimiz ile yerinizden her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Kütahya genelinde hurda malzeme alıyoruz. Kütahya en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her nevi hurda alım satımında yerinize gelmekteyiz. Bu hizmet ile atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Kütahya çevresinde hizmet sunmaktan gurur duyarız.

  İkinci El Jeneratör Alan Yerler

  Jeneratör hurdası alan hurdacıyız için en iyi fiyatı vermekteyiz. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz.

  Kütahya 2.El İnşaat Malzemeleri

  Kütahya yakınlarında yıkılmış fabrika vb. binalardan çıkarılan sıfır ayarında 2. el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalmış şirketlerden satın aldığımız İnşatlarda inşaat vinci, boya makinesi, harç makinesi, alçı makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

  Kütahya Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Kütahya fabrika sökümü yapıyoruz. Fabrika söküm işi yapanların anlattığı şekilde kolay bir iş sayılmaz. Güvenilir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan yerler arasında nam saldık. Başlamadan önce yıkılacak tesisin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Sektörde bol miktarda fabrika sökümü ihalesini tamamladık.