İçeriğe geç

Terme Hurdacı Hurda Alımı

  Hali hazırda Terme hurdacı işletmeleri içerisindeyiz. Fakat Samsun Terme merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Terme hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Terme hurdacı depoları içerisinde öncüyüz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Samsun Terme ilçe merkezine yakın mekanlarda hurda çeşitleri alıyoruz. Terme hurdacı firması olarak her türlü hurda malzemenizi alıyoruz.

  Anlık Terme hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz. Samsun Terme yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm tesisimiz bulunmaktadır. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Samsun hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Terme meydanında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Terme merkezi etrafında 2.el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar almaktayız. Samsun geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal hizmet sunmaya devam ediyor.

  Terme Hurdacı Firma

  Terme hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Samsun Terme bölgesinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile telefon numaramızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz. Samsun merkezinin gelişen ilçesi Terme ilk hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca Samsun Terme ilçe merkezinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Terme hurdacı firması olarak Samsun ilinin her yerinde her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın transferi için adresinize en yakın bölgede bulunan hurda nakliye aracımızı göndermekteyiz. Terme meydanında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin geleceğine yarar sağlıyoruz.

  Terme Hurdacı Telefonu

  Terme yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Dolayısıyla hurda atık fiyatları sormak için firmamızı aramanız gereklidir. Samsun Terme hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman harcamadan arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak para elde edebilirsiniz.

  Krom Hurdası Alanlar

  Sert yapısından dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikelle işlenerek paslanmaz oluşturulur. Buradaki Terme krom tank hurdası fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

  Terme Demir Hurda Alımı

  Terme ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi istemek nedeniyle fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alım satımı yazısına göz atmak istemelisiniz.

  Demir hurdası, yer kabuğunda en çok bulunan madenler arasındadır. Burada yer alan Terme extra demir hurda ton fiyatı haftada bir güncelleniyor. Demtaş Metal Samsun Terme ilçesinde demir hurdası ticareti yapıyor.

  Bildiğiniz gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar gönderisini ziyaret etmelisiniz.

  Hurda Çinko Alımı

  Samsun, Terme bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Terme çatı söküm çinkosu kilo fiyatını arzu edene bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatı yazısını incelerseniz şahane olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satışı yapmak için arayın.

  Terme Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunabilir. Aslına bakarsanız sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır. Samsun Terme hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor. Terme genelinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı türleri vardır.

  Bu sebep ile Terme sarı hurdası alımı yapmaktayız. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Sayfamızdaki Samsun Terme sarı pirinç hurdası kilo fiyatını her gün göndermekteyiz. Sarı alan hurdacılar içeriğiyle yazılmış yazıyı okuyun.

  Terme Kurşun Hurda Alan Firma

  Kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Samsun ve Terme kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Terme hurda kurşun ton fiyatı dün güncellenmiştir. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alırız. Yeryüzünde cevher olarak elde edilen kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun alan hurdacı firma makalesini incelerseniz iyi olur.

  Terme Sac Hurda Alan Firma

  Elimizde tek bir deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alıyoruz. Terme bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatı öğrenmek amacıyla.

  Terme Kablo Hurda Alımı

  Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler konulu yazıyı inceleyebilirsiniz. Satıcılarda bolca edinilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her tür hurda kablo alan alan Terme hurdacı firmayız. Terme kablo hurdası alan yerler arasındayız. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Terme fare yemez kablo kg fiyatı güncelliğini koruyor. Adresten hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası alıyoruz. Bununla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken ederinin üstünde fiyatı veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi arayın.

  Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Terme hurdacı firma olarak özellikle antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

  Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Samsun Terme hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz.

  Terme Bakır Hurdası Alanlar

  Hurda bakır alan yerler bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bu sayfadaki Terme yanık bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Samsun Terme bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Terme hurda bakır fiyatları için arayın.

  Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Terme genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan Terme hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası alan firmayız.

  Terme Alüminyum Hurdası Alımı

  Sizin yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Terme ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımları sizinle yapmaktayız. Bu sayfadaki Terme alüminyum hurda kilo fiyatını her gün yollamaktayız. Şirketimize gösterdiğiniz özen için saygılar sunarız. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan hurdacıyız. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Samsun Terme alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör satmak için arayabilirsiniz. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

  Terme Hurda Alanlar

  Terme adresten hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın fiyatı düşebilir. Hurda alüminyum alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

  Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda zamak, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz.

  Samsun Terme geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum,demir ve hurda sarı alımı yaparken fiyat listesi uygulamaktayız. Terme hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öne çıkıyoruz.

  Terme Klima Hurdası Alanlar

  Klima hurdası Terme ilçesinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Terme çevresinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Terme Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozları Terme Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce belirlenen alanlara nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması itina ile firmamız tarafından yapılıyor. Terme hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurdanın bizlere ait alana yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

  Terme Nikel Hurda Alımı

  Özellikle %95 , %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımında borsasının üzerinde kg fiyatı veriyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları alımında mümkün olduğunca dikkatle davranmalıyız. Terme nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

  Terme Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Terme kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenecek ev ve işyerlerinin tekrar yapılması sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında yaptığımız üzere hurdalar karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

  Terme Hurdacılar Sitesi

  Terme hurdacılar sitesi 3. blokta bulunan hurda alım depomuzla sektöre hizmet ediyoruz. Sevenlerine şimdiden daha yaşanır bir Samsun ve olduğundan iyi Terme bırakmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Yalnızca bu tür atıkları almıyoruz. Terme yeni sanayi hurdacıları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

  Hurda Cam Alım Satımı

  Genelde renkli ve şeffaf kola meşrubat şişesi, çıkma araba camı cinslerde hurda camlar oldukça fazla yeniden işleniyor. Terme çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Genelde renkli ve şeffaf kola meşrubat şişesi, çıkma araba camı cinslerde hurda camlar oldukça fazla yeniden işleniyor.

  Terme Hurda Araç Alan Yerler

  Terme hurda alımında hizmet ediyoruz. Zaman zaman Terme etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Pek tabi size araç hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Ama araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, yük vagonu, çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor .

  2.el Restoran Aletleri Alanlar

  Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz meze reyonları, restorant tipi set üstü mekap vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satanlar firmamıza ait telefonları arayabilir. İyi durumda bulaşık makinaları, tezgah, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız. Sanayi tipi restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

  Kumaş hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı hurda nevresimlik kumaş, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alımında nakit para ödeme yapılır. Samsun Terme bölgesinin tümünde hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica alımı için bulunduğunuz yere personellerimizi göndermekteyiz. Kiloyla hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. Sitemizdeki Terme hurda kumaş fiyat listesini whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Terme kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

  Güncel Anlık Terme Hurda Fiyatları

  En doğru hurda fiyatına ulaşmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında diğer firmalardan daha fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Anlık sayfamızdaki hurda çinko fiyatları makaleye bir göz atın Terme hurdacı firmalar içinde hurdacılık esnasında kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında hızlı bir şekilde değişmekte.

  Terme Hurda Raf Alımı

  Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Samsun Terme 2.el raf kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alımı hurda raf konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayın. Raf hurdası Terme alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden kasaplar tarafından satışa sunulan reyonlar, teşhir rafları, çelik raflar, market rafları, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafları satıcıları içerisindeyiz.

  Hurda Karton Alan Hurdacı Firmalar

  Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Terme hurda kağıt, karton ton fiyatları dün güncellendi Avantajlı fiyatlarla kağıt bardak, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alan yerler içindeyiz. Terme kağıt hurda alan yerler içerisindeki işletmemiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz. İlçenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent ile satıcıya çok daha fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz.

  Plastik Hurda Alan Hurdacı

  Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Terme plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde lider konumda olan işletmeyiz. Sitemizdeki Terme hurda naylon kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Samsun il Terme ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin fiyatı edinmek sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatla hurda mavi kapak, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

  Terme Hurda Beyaz Eşya

  Her türlü 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası almak sebebi ile cep telefonumuzla etkileşim kurabilirsiniz. Sahibinden satılık ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları satacaklara ücreti peşin ödüyoruz. Ederinden ucuz fiyatlarla yeni, ikinci el yemek odası takımı satın alabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı belli olan 2el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki mobilyalarınızı adresinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinası hurdası alımı başlıklı yazıyı ziyaret ediniz

  7/24 Açık Terme Hurdacı Firması

  Nerdeyse iki bin on altıdan buyana hurdacılıkla hizmetimizi sunuyoruz. Sektörde uzun zamandır var olmanın sağladığı deneyimle makine parkurumuzu arttırarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 Terme hurdacı olarak yirmi dört saat iş yerimizdeyiz.

  Terme Akü Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

  Otomobillerde enerji ihtiyacında kullanılmaktadır. Akü hurdası alan yerler makalesini gezmek iyi gelecektir. Dolayısıyla Demtaş Metal vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar. Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Kullanımdan sonra kullanılamayacak duruma gelen akülere hurda akü deniliyor. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

  En Yakın Terme Hurdacı Numarası

  En yakın Terme hurdacı firma hizmetiyle her tür hurda alımında gönderdiğiniz konuma deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Terme hurdacı sitesi firmamız ile kapınızdan hurda malzeme almaya başladık. Demtaş Metal firmamızla Terme ilçesinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde müşterilere en yakın hurda alan yer Terme etrafında hizmet sunmaktan onur duyarız.

  2. El Jeneratör Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmayız. Sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör bulunur.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Müteahhitlerce bir inşaat yapımında kullanılmış olan boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz. Ayrıca iflas eden şirketlerden edindiğimiz Yıkılan iş yeri vs. binalardan elde edilen hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencere satıyoruz.

  Terme Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Terme fabrika söküm işleri yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri binlerce fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik. Sökümden önce yıkılacak binanın detaylı şekilde dolaşılması gerekir. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında başarılı olduk. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Güvenilir bir şekilde fabrika söküyoruz.