İçeriğe geç

Mucur Hurdacı

  Kırşehir Mucur meydanının yakınlarında hurdacı firmasıyız. Kırşehir hurdacı olan firmamız hizmetinizdedir. Mucur hurdacı firmalar arasında en en hızlı fiyatı veren işletmesiyiz. Mucur hurdacı firma olarak Mucur merkezinin tümünde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Mucur merkezinde 2.el ev eşyaları ve hurda alımında malzemenin bedelini yüksek fiyattan ödüyoruz.

  Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Mucur çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla yerinize geliyoruz. Güncel Mucur hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapıyoruz.

  Miktarı yüksek alımlarda Kırşehir Mucur merkezindeki piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Kırşehir hurdacı firmalar arasındayız. DEMTAŞ metal şirketimiz ile Kırşehir Mucur merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Kırşehir Mucur hurdacı olarak hurdalarınızı yüksek fiyata alıyoruz. Şu anda Mucur hurdacı şirketleri arasındayız. Bununla birlikte Kırşehir Mucur merkezinde de hizmetler veriyoruz.

  Kırşehir Mucur Hurdacı Firma

  Mucur hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Mucur etrafında benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda kurşun satışı yapmak amacıyla telefon numaralarımızı aramalısınız. Kırşehir ilinin değişen ilçesi Mucur gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Mucur ilçe merkezinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Mucur merkezindeki mahallelerde hizmet yürütüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek milletimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Mucur hurdacı firması olarak Kırşehir bölgesinde hurda atık alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için yakın çevredeki hurda nakliye ekibimizi yönlendirmeye devam ediyoruz.

  Mucur Hurdacı Telefonu

  Mucur hurdacı numarası bu sayfanın içinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Kırşehir Mucur yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Hemen arayıp günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Mucur hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Kırşehir Mucur hurda Cami kurşunu fiyat listesini isteyene günlük ulaştırıyoruz. Kurşunun eski madenler arasında olduğu bilinmektedir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alan hurdacılar makalesini okuyabilirsiniz. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami kurşunu alırız.

  Hurda Krom Alımı

  304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçin. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz elde edilir. Burada yayınlanmış olan Mucur krom hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız.

  Mucur Hurda Alım Satımı

  Mucur ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik.

  Hurda kablo almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Mucur yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın kıymetinin düşmesine sebep olur. Zamak hurda, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Tonajlı demir hurdası, bakır hurda, çatı minare kurşunu, kablo, hurda çinko, sarı hurda ve alüminyum hurdası alımlarında piyasadan daha fazla fiyat listeleri veriyoruz. Mucur hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Sac Hurda Alan Firma

  Sac hurdası alanlar içindeyiz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda sıfır üründen farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac var. Kırşehir Mucur ve çevresinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle arayın.

  Hurda Çinko Alanlar

  Mucur etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Kırşehir Mucur çinko levha fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı göndermekteyiz. Hurda çinko alım satımı bölümünü geziniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü ton fiyatı için aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

  Mucur Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için telefonunuzu istiyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek almaktayız. Bizlere verdiğiniz destek nedeniyle teşekkür ederiz. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde durmadan gelişiyoruz. Sayfamızdaki Mucur alüminyum hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Hurda alüminyum hakkındaki içeriğe göz atın Kırşehir Mucur alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Mucur ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Güncel anlık demir hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile hemen arayın. Hurda demir alım satımı bölümümüzü ziyaret etmek demir hurdası hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Mucur ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Hatırlatmak isteriz her nevi demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız. Demir, yer kabuğunda en çok kullanılan metaller içinde yer alır. Sayfamızdaki Kırşehir Mucur demir fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz.

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bölümüne göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Hurdacı firmamız Mucur genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

  Mucur Hurda Bakır Alan Firma

  Hurda bakır alan Mucur hurdacı numarasını ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Mucur bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Burada yer alan Mucur yanık bakır hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Kırşehir Mucur bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Mucur genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar bölümünde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alıyoruz.

  Mucur Kablo Hurdası Alanlar

  Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Piyasada kolayca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Mucur hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İçindeki tellerin türüne göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Kırşehir Mucur ttr kablo hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Mucur hurdacısı DEMTAŞ metal firmamız özellikle elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo alım satımı için adresinize geliyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Hurda kablolar içerisindeki bakır nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem arz eder.

  Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan pahalı teklifler sunuyoruz. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında en güncel fiyatları öneriyoruz.

  Kırşehir Mucur hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan kablo alan hurdacılar içeriğe bir göz atın. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, antigron hurda kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Kırşehir Mucur ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

  Mucur Hurda Sarı Alımı

  DEMTAŞ metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri kıymetlidir. Bu yüzden Mucur sarı pirinç hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Kırşehir Mucur hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

  İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Mucur ilçenin tümünde hurda sarı alıyoruz. Sitemizdeki Kırşehir Mucur sarı pirinç kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda sarı alanlar içeriğiyle yazılmış makaleye bir göz atabilirsiniz. Pirinç metali halk ağzıyla renginden ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir.

  Mucur Hurda Cam Kırığı Alanlar

  Genelde şeffaf ve renkli çıkma araç camları, soda şişesi ve benzeri hurda camlar bulunabilmekte. Cam saydam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıdaki sıvıları tutan amorf katı malzemelerdir. Mucur ilçesi çevresinde hurda cam alanlar içindeyiz.

  Hurda Plastik Alanlar

  Mucur plastik hurdası alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan Mucur hurda deposuyuz. Sitemizdeki Kırşehir Mucur plastik hurdası ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz ulaştırılmaktadır. Kırşehir il Mucur ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, hurda polistren kristal satışı yapmak için numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

  Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. İyi fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe almaktayız.

  Mucur Hurda Nikel Alanlar

  Dolayısı ile hurda nikeller depolanırken elden geldiğince dikkatli davranılmalıdır. Özellikle %99 şablon nikel hurda ile %95 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası, nikel turbo hurda alıyoruz. Kırşehir Mucur hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir.

  Mucur Klima Hurdası Alımı

  Klima hurdası Mucur bölgesinde çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Mucur çevresinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alan firmalar içerisindeyiz.

  Mucur Moloz Nakliyesi

  Mucur hurdacı DEMTAŞ metal tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya göre yıkım molozlarının taşınması titizlikle yapılmaktadır. Molozlar Mucur Belediyesi tarafından belirlenen araziye boşaltılır.

  Mucur Hurda Karton Alımı

  Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alım satımı yapanlar içindeyiz. Kırşehir Mucur kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız DEMTAŞ metal sayesinde toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz.

  İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımında uyguladığımız extra hassasiyetle satıcıya değerinden yüksek oranda kazanma imkanı takdim ediyoruz. Mucur kağıt hurdası alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sayfamızdaki Mucur hurda karton kağıt ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz

  Mucur İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

  Kullanılmış bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah alıp satmaktayız. Sanayi tipi restoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel ocak, endüstriyel aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanlarını yakından görmek için alıcıları işyerimize davet ediyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Kırşehir Mucur çevresinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, jesica kumaş alım satımında adresinize geliriz. Kırşehir Mucur bölgesinde kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Spota düşmüş iç çamaşırı kumaş parçası, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, tekstil artığı hurda kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası alıyoruz.

  Toptan gabardin kumaş, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. Mucur kilo ile hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Mucur kumaş hurdası fiyat listesini arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Ayrıca batmış fabrikalardan aldığımız Yıkılmış apartman binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, kapı alan firmalar içindeyiz. İnşatlarda alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda alıyoruz.

  Mucur Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken apartmanların yeniden imar edilmesi nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Yıkımlarda belirtilen güvenlik önlemleri

  En Yakın Mucur Hurdacı Firma

  Mucur en yakın hurdacı firma ismiyle hurda eşya tartımı yapmak amaçlı adresinize geliyoruz. Mucur hurdacı olan firmamızla adresten hurda alım hizmetimiz var. DEMTAŞ metal şirketimizle Mucur ilçesinin her yerinde hurda almaktayız. Bu haliyle size en yakın hurdacı Mucur çevresinde hizmet veriyoruz.

  Mucur İkinci El Hurda Raf

  Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle ekipmanını yenileyen dükkânlar tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el raf hurdası satan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Kırşehir Mucur ikinci el raf ton fiyatını abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firma makalemizi okuyabilirsiniz. Hurda raf Mucur satın almak için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

  Mucur Fabrika Bozumu

  Hurdacıların anlattığı şekilde kolay sayılmaz. Başlamadan önce yıkılması teklif edilen iş yerinin detaylı biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması gerekmektedir.

  Uzun süredir çok sayıda fabrika sökümü ihalesini yerine getirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında lider olduk. Güvenilir bir şekilde fabrikaların sökümlerini yapıyoruz. Mucur fabrika söküm işi deneyime sahibiz.

  7/24 Hizmet Veren Mucur Hurdacı

  Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı kurumsallaşmalarla araç gereç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına yedi seneden bu yana hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Mucur hurdacı olarak 7/24 sektöre çalışmaktayız.

  Mucur Beyaz Eşya Hurdası

  Mucur çok temiz kullanılmış olan, 2. el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, öğrenci masası alıyoruz. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bizi tuşlayabilirsiniz. Titiz 2. el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki mobilyaları kapınıza gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alan firma başlıklı makaleye ulaşınız

  Mucur Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

  Arabalarda enerji kaynağı bulunur. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. Akü hurda alan hurdacı firma bağlantısına tıklayınız. Bu sebeple şirketimiz vb. kendi içerisinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapan tesisler içerisindedir. Akü başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü barındırdığı kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden değerlidir.

  Mucur Hurdacı Sitesi

  Mucur hurdacılar sitesindeki tesisimiziz iş birliği ile atık hurda ticareti yapmaya devam ediyoruz. Mucur OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Olduğundan güzel bir Kırşehir Mucur oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu türdeki hurdanızı alıyor değiliz.

  Mucur 2. El Jeneratör Alanlar

  İkinci el jeneratör satanlar arasında en doğru firmayız. Jeneratör hurdası alıyoruz. Sanayi tipi yeni üründen farksız 2. el jeneratör alıyoruz.

  Hurda Araba Alanlar

  Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Mucur yakınlarında hurda araba alıyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri, römork, hasarlı araç hurdası, hurda motor alıyoruz.

  Mucur Anlık Hurda Fiyatları

  Daha kesin yeni demir hurdası fiyatları konuyu ziyaret edin Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında borsa fiyatından fazla ton fiyatları öneriyoruz. Mucur hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı an be an değişiyor. Anlık fiyata erişmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz.