İçeriğe geç

Pınarhisar Hurdacı

  Kırklareli Pınarhisar hurdacı firmalar içinde lider konumdayız. Kırklareli hurdacı firmalar içerisindeki firmamız DEMTAŞ metal profesyonel devam ediyor. Pınarhisar merkezinde olduğu gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere geliriz. Şu an Pınarhisar hurdacı firmasıyız. Lakin Pınarhisar merkezinde de hizmet vermekteyiz. Kırklareli Pınarhisar merkezinde Pınarhisar merkez hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz.

  Pınarhisar merkezinin her yerinde az kullanılmış eşyalar ve hurda malzemeler almaktayız. Her çeşit hurda alıyoruz. Kırklareli Pınarhisar bölgesi yakınlarında hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz.

  Toptan alımlarda piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Kırklareli hurdacısı olarak Pınarhisar bölgesinde hizmet veriyoruz. DEMTAŞ metal firmamız ile Kırklareli iline bağlı bütün ilçe ve mahallelerde hurda çeşitleri alıyoruz. Anlık Pınarhisar hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Hurdacı olarak hurda malzeme nakit almaktayız.

  Kırklareli Pınarhisar Hurdacıları

  Pınarhisar merkezindeki mahallelerde hizmet gösteriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizde her tür hurda atık satışı sebebiyle destek telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Pınarhisar hurdacı firması olarak Kırklareli bölgesinde her tür hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanız için yakın çevredeki hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Pınarhisar hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. Kırklareli Pınarhisar çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Kırklareli şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Pınarhisar daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Pınarhisar ilçesinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz.

  Pınarhisar Hurdacı Telefon Numarası

  Pınarhisar yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Pınarhisar hurdacı telefon numarası sayfamızın altında kolayca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Dolayısıyla hurda fiyatları öğrenmek üzere firmamızı arayabilirsiniz. Hemen arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları peşin paraya çevirebilirsiniz.

  Pınarhisar Hurda Alan Firmalar

  Kırklareli Pınarhisar hurdacı firma olan DEMTAŞ metal her çeşit hurda atık alıyor. Pınarhisar kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurda malzemeleri şimdi satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle metalin piyasadaki değeri düşmektedir. Tonajlı hurda alüminyum ve sarı, hurda bakır, ekstra demir, kablo hurda, çinko hurdası, kurşun alımı yaparken yukarısında fiyat teklifleri sunmaktayız. Pınarhisar hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Hurda zamak, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda paslanmaz alımı için adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Krom Hurda Alımı

  Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Pınarhisar hurda krom fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

  Pınarhisar Hurda Çinko Alımı

  Sayfamızdaki Pınarhisar çinko hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurda alımı makalesine göz gezdirmek istersiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Pınarhisar, Kırklareli ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Pınarhisar Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Pınarhisar ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Bu nedenle Pınarhisar sarı hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri vardır.

  DEMTAŞ metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda alımı yapıyor. Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan hurda sarı denilmektedir.

  Doğruyu söylemek lazımsa hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Bu sayfada yer almakta olan Pınarhisar sarı pirinç kg fiyatı güncellendi. Hurda sarı alanlar hakkındaki metini okuyun. Pınarhisar hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

  Pınarhisar Bakır Hurda Alımı

  Bakır boru hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bu sayfadaki Pınarhisar hurda bakır kg fiyatını kayıt olanlara günlük gönderiyoruz. Kırklareli Pınarhisar bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

  Pınarhisar bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurdası alan Pınarhisar hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Hurda bakır alan yerler alanında daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Pınarhisar bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz.

  Pınarhisar Demir Hurda Alanlar

  Pınarhisar çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası ton fiyatı için hemen arayın. Hurda demir alan yerler sayfamıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Firmamız Pınarhisar genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Demir hurdası, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır. Buradaki Pınarhisar ekstra demir hurdası ton fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Sizinde bildiği gibi her tür demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız.

  Pınarhisar Kablo Hurda Alım Satımı

  Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar şimdi arayın. Kablolar iletkenliği ile elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Üstelik hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Pınarhisar hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Çünkü sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Kablo alan hurdacılar başlıklı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Fakat enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üzerinde öneriyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasadan oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Bu yazıda yayınlanmış olan Pınarhisar kablo fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Yerinden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo almaktayız.

  Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden hurdacılar için kıymetlidir. Kırklareli Pınarhisar kablo hurdası alanlar içindeyiz. Kırklareli Pınarhisar hurdacısı olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca edinilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alımında değerini peşin ödüyoruz. Kırklareli Pınarhisar hurdacı firması olarak özellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız.

  Hurda Kurşun Alan En Yakın Hurdacılar

  Kırklareli ile Pınarhisar hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz ilçelerdendir. Sayfamızda yer alan Pınarhisar kurşun hurda fiyat listesini arzu edene bedelsiz yollamaktayız. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz. Metal kurşun kullanılan eski madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alan hurdacı paylaşımını okuyabilirsiniz.

  Pınarhisar Sac Hurdası Alanlar

  Pınarhisar ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depomuzda sıfırdan farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurda alıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

  Pınarhisar Alüminyum Hurdası Alımı

  Bize verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda satışı yapmak için arayın.

  Pınarhisar ilçesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası alımı için tartımları müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Hurda satanların sayesinde her gün büyüyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz.

  Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Pınarhisar hurda alüminyum ton fiyatı günceldir. Hurda alüminyum alanlar içerikli yazıya göz atın Kırklareli Pınarhisar hurda alüminyum alan yerler içinde öncüyüz.

  Pınarhisar Hurda Fiyatları

  Tekrar söylemekte yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımı yaparken borsadan yüksek fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Pınarhisar hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri piyasada her dakika değişkenlik göstermektedir. En güncel kilo fiyatına ulaşmak sebebi ile irtibata geçebilirsiniz.

  Pınarhisar Hurda Jeneratör Alımı

  Hurda jeneratör alan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satanlar içinde en iyi yerlerdeniz.

  Kağıt Hurdası Alım Satımı

  Pınarhisar kağıt hurdası aldığımız alanlar içinde yer alır. Sayfamızdaki Kırklareli Pınarhisar karton hurdası kilo fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz Bölgenin tümünde renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle hurda satıcılarına piyasa değerinden daha yüksek miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Piyasanın üstünde fiyata kağıt bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alanlar içindeyiz. Pınarhisar kağıt hurda alıp satanlar arasındaki DEMTAŞ metal verdiği hizmetler ile matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

  Pınarhisar Hurda Nikel Alanlar

  Dolayısıyla nikel hurdası alımı yapılırken oldukça dikkat ile hareket etmeliyiz. İlçe genelinde %99 nikel şablon – %95 şablon nikel hurda, anot nikel, nikel turbo hurda alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Kırklareli Pınarhisar nikel hurdaları alıyoruz.

  Pınarhisar Hurdacılar Sitesi

  Pınarhisar hurdacılar sitesi onuncu blok içerisindeki hurdacı firmamızla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Çok daha yaşanabilir bir Kırklareli ve daha temiz Pınarhisar için durmadan çaba sarfediyoruz. Pınarhisar sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her miktarda hurdaları alıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

  Pınarhisar Bina Yıkımı

  Çıkacak hurda bina yıkımları yapıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Pınarhisar kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılması gereken dairelerin en baştan inşa edilmesi nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her türden hurda malzemeleri değerinde alıyoruz. Bina yıkımında istenilen tüm güvenlik önlemleri

  Pınarhisar 2. El Mutfak Ekipmanları Alanlar

  2.el krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar buradaki numaraları arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel mutfak malzemesini yakından incelemek amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alınır.

  Pınarhisar Parça Kumaş Alan Firmalar

  Parti malı hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, penye hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş, hurda spot kumaş için nakit parayla ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Kırklareli Pınarhisar hurda kumaş kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz.

  Kırklareli Pınarhisar kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Pınarhisar ilçesinin tamamında hurda kumaş firesi alım satımı yapılır.

  Pınarhisar bölgesinin her tarafında hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında çağırdığınız yere geliyoruz. Defolu hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı alımı için bizi şimdi arayın.

  En Yakın Pınarhisar Hurdacı Numarası

  Pınarhisar hurdacı içindeki ekiplerimiz ile konumdan hurda almaya başladık. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Pınarhisar ilçesinin her yerinde hizmetler ediyoruz. DEMTAŞ metal şirketimizle Pınarhisar genelinde hurda alımı yapıyoruz. En yakın Pınarhisar hurdacı deposu hizmetleri ile hurda malzeme alıp satarken deponuza gelmekteyiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Pınarhisar çevresinde yıkılan lokanta ve benzeri binalardan sökülen hala kullanılabilir 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz. Birde işi bırakan esnaflardan aldığımız Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç makinesi 2.el vidalı iskele, hurda plywood alıyoruz.

  Klima Hurda Alanlar

  İkinci el klima Pınarhisar bölgesinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Pınarhisar ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2. El Kombi alan hurdacılar arasındayız.

  Pınarhisar Moloz Nakliyesi

  Molozlar Pınarhisar Belediyesi Fen işleri tarafından planlanan araziye nakledilir. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre ortaya çıkan molozların taşıma işi itina ile firmamızca yapılıyor.

  Pınarhisar Fabrika Sökümü

  Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde nam saldık. Yıllardır sayısız fabrika yıkım ihalelerini yerine getirdik. Yıkım yapanların söylediği şekilde kolay sayılmaz. Kırklareli Pınarhisar fabrika söküm işi yapıyoruz. Fabrika sökerken sökülmesi teklif edilen tesisin incelikle incelenmesi gerekiyor.

  Pınarhisar Hurda Akü Alım Satımı

  Akü hurdaları içerdiği kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alım satımı gönderimize mutlaka göz atmalısınız. Dolayısıyla bizim ve benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacını karşılamak nedeni ile sıkça kullanılmaktadır. Kullanımdan sonra atık haline gelen akülere hurda akü diyoruz. Akü başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır.

  Pınarhisar İkinci El Raf Hurdası

  Burada paylaşılan Kırklareli Pınarhisar ikindi el raf hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurda alan yerler yazısına mutlaka bir göz atın. Raf hurdası Pınarhisar almak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz işlerdendir. Genelde restorasyon yapan fabrikalardan elde ettiğimiz teşhir reyonları, çelik raflar, market rafları, hurda demir raflar, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf hurdası satan hurdacı firmalar içindeyiz.

  7/24 Hizmet Veren Pınarhisar Hurdacı

  Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşmalar ile çağın teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Pınarhisar hurdacı olarak zaman farketmeksizin işimizin başındayız. Yaklaşık dokuz seneden bu yana geri dönüşüm faaliyeti sunuyoruz.

  Pınarhisar Plastik Hurda Alımı

  Kırklareli şehri Pınarhisar ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İyi fiyatlarla mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız.

  Pınarhisar plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında lider konumda olan Pınarhisar hurda deposuyuz. Sayfamızda yayınlanan Pınarhisar plastik kilo fiyatı güncellendi. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

  Araba Hurdası Alanlar

  Pınarhisar geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Pınarhisar yakınlarında hurda otomobil alım satım hizmeti veriyoruz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, hurda vagon, vergiden düşürülmüş araba hurdası, hurda motor alıyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  2.el patron masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları için ücreti nakit ödemekteyiz. Yeniden farkı bulunmayan 2. El bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile cep telefonumuz ile bağlantı kurabilirsiniz. Pınarhisar bölgesinde çok temiz kullanılmış olan ve ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz. Temiz kullandığınız ikinci el piyasasında satılabilecek temizlikteki yatak odası takımlarını adresten alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla beyaz eşya hurdası alanlar başlıklı içeriğimizi ziyaret ediniz

  Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı maddeyi tutabilen amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir. Genelde şeffaf ve renkli otomobil camları, şişesi çeşitlerinde cam hurdalar bulunuyor. Pınarhisar çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.