İçeriğe geç

Narman Hurdacı Firma

  Normalde Narman hurdacı firmaları içerisindeyiz. Lakin Narman merkezinde de hizmet vermekteyiz. Narman merkezi etrafında hurda malzemeler ve az kullanılmış ofis mobilyası alım satımı yapıyoruz. Narman şehir merkezinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Narman merkez hurdacı firması olarak Narman merkezinin etrafında hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

  Erzurum Narman hurdacı firmaları arasında lideriz. Erzurum hurdacıları içindeki firmamız Demtaş Metal takdirlerinizi toplamaya devam ediyor. Erzurum Narman genelinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle araç gönderiyoruz.

  Günlük Erzurum Narman hurda fiyatlandırmayla alım hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal olarak Narman bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Çok miktarda hurda malzeme alışverişlerinde Narman piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Erzurum hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurda satmak amacıyla iletişime geçin. Hurdacı olarak hurdanızı yerinden almaktayız.

  Narman Hurdacı Firmalar

  Narman hurdacı olarak Erzurum ilçelerinde her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın transferi için yakında hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her nevi karton hurdası satmak amacıyla iş yerimizi kaydedebilirsiniz. Narman merkez ve mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Korozyona uğramış metal ve plastikleri işlemden geçirerek tüm insanların geleceğine yarar sağlamaktayız. Narman hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Narman merkezinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Erzurum merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Narman 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Narman etrafında değil, tüm illerde hizmet veriyoruz.

  Narman Hurdacı Telefon Numarası

  Narman adresten hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Narman hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu sebeple hurda atık fiyatları sormak üzere numaralarımızı arayabilirsiniz.

  Narman Krom Hurdası Alan Yerler

  Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Narman krom tank hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

  Narman Demir Hurda Alım Satımı

  Narman ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Narman ilçesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamıza bir göz atabilirsiniz. Hurda demir, yeryüzünde en fazla kullanılan metaller arasında yer alır. Sayfamızda yer almakta olan Narman hurda demir fiyat listesi güncellendi. Anlık güncel demir hurda fiyatı edinmek amacıyla hemen arayın. Demir hurdası alan yerler gönderisini inceleyiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Çinko Alan Firmalar

  Erzurum, Narman etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılan Narman çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Hurda çinko alanlar bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

  Narman Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Aslında sarı hurda adıyla bir hurda yoktur. Narman ilçesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Narman hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alımında liderlik etmektedir. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Bu sebeple Narman hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz.

  Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Buradaki Narman hurda sarı pirinç ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Bloğumuzda bulunan pirinç sarı alan hurdacılar konuya göz gezdirebilirsiniz. Narman hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor.

  Narman Kurşun Hurdası Alanlar

  Kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu söylenmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle bilinir. Hurda kurşun alan yerler yazımızı gezmek hurda kurşun konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Cami minaresi kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası fiyatıfiyatları edinmek için telefon numaramızı şimdi tuşlayınız. Narman hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Erzurum Narman kurşun hurdası kg fiyatını günlük gönderiyoruz.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Narman bölgesinin tümünde hurda sac levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı talep etmek sebebiyle. Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası vardır. Sac hurdası alan şirketler arasındayız. Bağ gumelesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Narman Kablo Hurda Alımı

  Genel olarak hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan pahalı teklifler veriyoruz. Satıcılarda çoğunlukla satılan 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,%50 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşin ödüyoruz. Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

  Çünkü Demtaş Metal adıyla sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Narman ttr kablo hurdası fiyatları güncellendi. Narman hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz.

  Sayfamızda bulunan hurda kablo alan hurdacı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Erzurum Narman hurdacı firma olarak genellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası alıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Narman hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır madeni yüzünden hurdacılar için çok önemlidir. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablo ticareti amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler bizi arayabilir. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında en iyi fiyatı biz veriyoruz. Narman ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz.

  Narman Hurda Bakır Alım Satımı

  Hurda bakır alanlar yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Narman genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Narman hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Narman bakır hurdası kg fiyatını whatsapp grup üyelerine günlük gönderiyoruz. Erzurum Narman hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

  Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Narman bakır hurda fiyat listesi için arayın.

  Narman Alüminyum Hurda Alımı

  Her türlü alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Siz değerli müşterilerin destekleriyle durmadan tecrübe kazanıyoruz.

  Bu sayfadaki Erzurum Narman hurda alüminyum ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız.

  Erzurum Narman hurda alüminyum alanlar arasındayız. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Narman ilçesinin tümünde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımları dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız. Her türlü hurda alüminyum almaktayız.

  Narman Hurda Alan Firma

  Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Hep beraber yüksek kazançlı ticaret yaparak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda alüminyum almak üzere yerinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız.

  Erzurum Narman ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit alüminyum hurdası alıyor. Tonajlı sarı hurdası ve hurda kurşun, ekstra demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, hurda bakır, hurda kablo aldığımızda piyasadan yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Narman hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Narman kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurdalarınızı hiç zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın pazar payındaki değerinin düşmesine neden olmaktadır.

  Narman Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Narman çevresinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız. Narman ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır.

  Narman Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması titiz bir biçimde yapılmaktadır. Narman hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınacak her cins hurdaların işyerimizi taşınması bedelsiz yapılıyor. Molozlar Narman Belediyesi tarafından bildirilen alanlara taşınıyor.

  Nikel Hurdası Alım Satımı

  Bu ilçede anot nikel, hurda turbo nikel, %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurda alıyoruz. Erzurum Narman hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satılırken oldukça özen ile çalışılmalıdır. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir.

  Narman Bina Yıkımı

  Tıpkı fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işleri başarı ile yerine getiriyoruz. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdaları almaktayız. Yıkım yapılırken önem verilen güvenlik önlemleri Narman kentsel dönüşüm içerisinde eskimiş dükkanların tekrar inşaatının yapılması sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz.

  Narman Hurdacılar Sitesi

  Narman OSB hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her çeşit hurdanızı alıyoruz. Narman hurdacılar sitesi içindeki hurda alım depomuzla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Yalnızca bu çeşit hurda malzemenizin ticaretini yapmıyoruz. Halkımıza temiz bir Narman oluşturmak için durmadan çalışıyoruz.

  Cam Hurda Alan Hurdacı

  Narman etrafında cam hurdası alan yerler içindeyiz. Çağımızda şeffaf cam şişe, kırılmış oto camı ve benzeri cam hurdası bulunuyor. Cam tam veya yarısaydam oldukça kırılgan yapıya sahibi su tutan inorganik amorf yumuşak olmayan maddedir.

  Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

  Tabiki de size hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Narman çevresinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri vb zirai alet hurdası, vergiden düşmüş araba hurdası, motor hurdası . Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

  2.el Cafe Aletleri Alan Yerler

  Endüstriyel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan malzemeleri almaktayız. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Titizlikle kullanılmış otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, krom evye, krom paslanmaz küvet, bakır davlumbaz, dinlendirici vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmek amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz.

  Hurda Kumaş Alım Satımı

  Erzurum Narman ilçesinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımları için istediğiniz adrese gelecek personeli oluşturduk. Parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Parti malı parça mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda parça kumaş, poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satıyoruz.

  Tonajlı hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş alımı için aşağıdaki telefon numarasını zaman geçirmeden arayın. Narman kilo ile tartıp hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Bu sayfadaki Erzurum Narman kumaş hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Anlık Narman Hurda Fiyatları

  Yeni hurda fiyatları başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz Narman hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında anlık değişmekte. En doğru kilo fiyatına erişmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında borsa fiyatlarından daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz.

  Narman İkinci El Raf Hurdası

  Buradaki Narman hurda çelik raf kilo fiyatı güncellendi. Raf hurda ton fiyatı makalemize bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Hurda raf Narman fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Özellikle kapanan baharatçılar tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, ürün teşhir reyonları, demir raflar, market rafları, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf hurdası satıyoruz.

  Narman Hurda Karton Alan Firmalar

  İlçede renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle hurda satmak isteyenlere daha çok miktarda kâr etme olanağı iletiyoruz. Narman karton hurda alımı yaptığımız alanlar arasında yer alır. Buradaki Narman karton hurdası fiyatlarını dileyenlere bedelsiz yollamaktayız Ederinden fazla fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz. Narman kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz ile toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz.

  Narman Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Erzurum şehri Narman ilçesinin tamamından hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz.

  Güncel fiyatla hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri için dilediğiniz yere geliriz. Narman plastik hurda alan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Narman hurda naylon fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz.

  Hurda Beyaz Eşya

  Az kullanılan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi adresinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası için piyasanın üzerinde fiyat verilmektedir. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinası hurdası alımı yapan firmalar konulu gönderiye göz atınız İyi durumda 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak maksadı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Erzurum Narman çevresinde yeni, 2. el mobilyalar satın alabilirsiniz. Sahibinden ofis büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları temin edilir.

  7/24 Açık Narman Hurdacı Firma

  Akıp giden yılların bahşettiği tecrübeler süreciyle araç gereç parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Narman hurdacı firması olan firmamız ile haftanın yedi günü işimizin başındayız. Nerdeyse on bir seneden beri hurda alım yapan firmayız.

  Akü Hurda Alımı

  Arabalarda elektrik enerjisi deposu bulunur. Hurda aküler içerdiği kurşun içeren sıvılar geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Hurda akü alan yerler paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. işletme bünyesinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapıyor. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Uzun müddet sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası deniliyor.

  En Yakın Narman Hurdacı Telefon Numarası

  Narman hurdacısı istihdamındaki ekiplerimiz ile yerinden her türlü hurda atık alımı ve satımı yapıyoruz. En yakın Narman hurdacı firması hizmetlerimizle hurda metal tartımı yapmak için ayağınıza gelmekteyiz. Bu nedenle hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Narman ilçesinin tümünde hizmetler veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Narman çevresinde her türlü hurda eşya alımı gerçekleştiriyoruz.

  Narman Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

  Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alırken iyi fiyatı sunuyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri 2.el iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılan depo benzeri binalardan çıkarılan sıfır gibi ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alıyoruz. Bununla birlikte batmış depolardan almış olduğumuz

  Narman Fabrika ve Makine Sökümü

  Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihalesini aldık. Narman fabrika söküm işleri yapıyoruz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin ayarlanması uygun olacaktır. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık.