İçeriğe geç

Oğuzeli Hurdacı

  Oğuzeli ilçesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Gaziantep Oğuzeli merkezinde Oğuzeli merkez hurdacı firması olarak Oğuzeli ilçesinin hizmet ediyoruz. Gaziantep Oğuzeli hurdacı firmalar içinde lideriz. Her türlü hurda alımında tecrübeliyiz. Demtaş Metal firmamızla Gaziantep Oğuzeli merkezinde hizmet veriyoruz. Oğuzeli bölgesinde sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize kadar profesyonel ekip gönderiyoruz.

  Şu anda Oğuzeli hurdacı firmasıyız. Lakin Oğuzeli merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Gaziantep hurdacısı olan firmamız hizmetinizdedir. Oğuzeli merkezi bölgesinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alımlarında hurdaların bedelini peşin ödemekteyiz. Hurdacı olarak hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Günlük Gaziantep Oğuzeli hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Gaziantep hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

  Oğuzeli Hurdacısı

  Oğuzeli hurdacı olarak Gaziantep bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için yakınınızdaki hurda nakil personellerimizi yönlendiriyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı amacıyla firmamızı çaldırabilirsiniz. Oğuzeli meydanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri eriterek halkımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Oğuzeli hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Oğuzeli ilçesinde yep yeni anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Gaziantep şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Oğuzeli öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Gaziantep Oğuzeli ilçesinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Oğuzeli Hurdacı Numarası

  Gaziantep Oğuzeli her tür hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Hemen telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakit paraya döndürebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi sormak üzere cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Gaziantep Oğuzeli hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  Oğuzeli Kablo Hurda Alanlar

  İçinde bulunan telin türüne göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Buradaki Oğuzeli bakır kablo ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Oğuzeli hurdacı arayanlar için buradayız. . Gaziantep Oğuzeli hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapmaktayız. Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır.

  Yerinden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan yerler yazıyı inceleyebilirsiniz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Fakat hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için en doğru fiyat teklifini vermekteyiz.

  Gaziantep Oğuzeli çevresinde sıklıkla toplanlanan 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satanlar şimdi bizi arayabilir. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor.

  Oğuzeli bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Oğuzeli hurda kablo alan yerler içindeyiz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni nedeniyle kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde ederinden yüksek teklifler veriyoruz.

  Oğuzeli Krom Hurdası Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı makalesine göz atmalısınız. Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Burada yayınlanmış olan Oğuzeli krom hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

  Oğuzeli Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Buradaki Oğuzeli alüminyum hurdası fiyatları güncellenmiştir. Sayfamızdakihurda alüminyum alanlar metini okuyun. Bununla birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu satışı yapmak için arayın. Her nevi alüminyum hurdası alınır. Hurdacı firmamıza destek olanların desteğiyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Oğuzeli ilçesinin tümünde alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bize güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak alan firmayız. Gaziantep Oğuzeli hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

  Demir Hurda Alanlar

  Demir, dünyada çokça bulunan metaller içerisinde yer almaktadır. Sitemizdeki Oğuzeli toplama demir hurdası kg fiyatı her gün güncelleniyor. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı istemek amacı ile Oğuzeli hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı gönderimize bakınmak istersiniz. Oğuzeli ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demtaş Metal Oğuzeli ilçesinde demir hurdası ticareti yapıyor. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.

  Oğuzeli Hurda Sarı Alım Satımı

  Demtaş Metal tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alımında liderdir. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetli hurda eşyalar içerisinde sayılabilir. Pirinç hurdaya bazı yörelerde renginden dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

  Bu neden ile Oğuzeli hurda sarı alan firmalar arasındayız. Oğuzeli ilçesinde hurda sarı pirinç almaktayız. Bu işi yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

  Sayfamızdaki Oğuzeli pirinç sarı kg fiyatını dileyene günlük gönderilmektedir. Sayfamızda bulunan hurda pirinç sarı alan hurdacı makaleyi ziyaret edin. Aslında hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü bulunmamaktadır. Gaziantep Oğuzeli hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

  Oğuzeli Bakır Hurdası Alım Satımı

  Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Oğuzeli hurdacı telefonunu kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Sayfamızda yayımlanan Oğuzeli bakır hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün gönderilmektedir. Gaziantep Oğuzeli bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Oğuzeli genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Oğuzeli hurda bakır fiyatları için telefonumuzu arayabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır.

  Oğuzeli Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

  Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerdendir. Kurşun cevheri mavimsi rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun kilo fiyatı paylaşımına göz gezdirmek istemelisiniz. Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz. Oğuzeli hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Gaziantep Oğuzeli çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını bip hattımızda paylaşıyoruz.

  Oğuzeli Hurda Alan Firma

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda çelik almak üzere bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Oğuzeli yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın fiyatının düşmesine sebep olur.

  Oğuzeli hurdacı firma olan Demtaş Metal her tür hurda kağıt alım satımı yapıyor. Hurda zamak, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alırken değerinden daha fazla fiyat teklifi sunmaktayız. Oğuzeli hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz.

  Çinko Hurda Alımı

  Oğuzeli ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Oğuzeli hurda çinko levha fiyat listesi biraz önce güncellendi. Çinko hurda alan hurdacı firma makalesine bakınmak istemelisiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

  Sac Hurda Alan Hurdacı

  Hali hazırda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alım satımı yapan firmalar arasındayız. Gaziantep Oğuzeli ve çevresinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez, hurda galvanizli boru, ton fiyatı talep etmek sebebi ile. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Oğuzeli Fabrika Bozumu

  Oğuzeli fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Hurdacı firmaların anlattığı şekilde kolay sayılmaz. Uzun zamandır sayısız fabrika bozum ihalesini başarıyla yerine getirdik. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde lider olduk. Başlamadan önce yıkımı teklif edilen mülkün detaylı şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın ayarlanması uygun olacaktır.

  Araba Hurdası Alanlar

  Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Oğuzeli etrafında hurda araba alıyoruz. Elbette size araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Oğuzeli İkinci El Eşya

  Az kullanılmış büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Oğuzeli Gaziantep yeni gibi, 2.el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz. Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Temiz kullandığınız ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi attığınız konuma gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinası alan firma konulu makaleyi okuyunuz

  Oğuzeli İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Ayrıca işi bırakmak zorunda kalan depolardan satın aldığımız İnşatlarda inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri 2.el iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Yıkılmış iş yeri ve benzeri binalardan alınan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Akü Alanlar

  Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu suları sebebi ile geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacında bulunmaktadır. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Hurda akü alımı makalesine göz atın. Bu sebep ile Demtaş Metal vb. şirket içinde geri dönüşüm kazanları bulunan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar.

  Oğuzeli Hurdacı Sitesi

  Daha çok yaşanılır bir Gaziantep Oğuzeli yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Oğuzeli hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızın yardımıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Oğuzeli organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

  Oğuzeli Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima Oğuzeli bölgesinde çok satılan hurda eşyalar içerisindedir. Oğuzeli çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

  2.el Lokanta Malzemesi Alanlar

  2.el tabak kurutma tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. Endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, aspiratör, evye, krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, salata ve meze dolapları, restorant tipi yemek ocağı vb. sanayi tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alınır.

  Oğuzeli Parça Kumaş Alan Hurdacı Firma

  Parti malı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satmak amacıyla telefonlarımızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Spot nevresim kumaş parçası, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alımında peşin para ödeme yapılır. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Sitemizdeki Oğuzeli kumaş hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Gaziantep Oğuzeli kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Gaziantep Oğuzeli çevresinin tamamında viskon kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş alımı için yerinize geliriz.

  Oğuzeli Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozu Oğuzeli Belediyesi tarafından önceden planlanan arazilere nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre molozların taşınması titizlik ile yapılır.

  En Yakın Oğuzeli Hurdacı Firma

  Oğuzeli en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle her çeşit hurda eşya almak amacıyla adresinize geliyoruz. Bu neden ile atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Oğuzeli genelinde hizmetler sunmaktan kıvanç duyarız. Oğuzeli hurdacı firma firmamızla konumuzdan her türlü hurda eşya alım hizmetimiz var. Demtaş Metal şirketimizle Oğuzeli ilçesinde her cins hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz.

  Oğuzeli Hurda Karton Alanlar

  Gaziantep Oğuzeli kağıt hurdası alanlar arasındaki iş yerimiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası fiyatı öğrenebilirsiniz. Oğuzeli karton hurda alım satımı yaptığımız alanlar arasındadır. Sitemizdeki Oğuzeli hurda kağıt ve karton ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt tartımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesent ile sizlere çok daha fazla kazanma imkanı veriyoruz. Piyasadan fazla fiyata kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, hurda gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alımı yapıyoruz.

  Oğuzeli Bina Yıkımı

  Oğuzeli kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle kısmen yıkılmış apartmanların tekrar inşaatının yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım yapılırken belirtilen tüm önlemler Yıkım bitiminde hurda pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler gibi her cinste hurda eşyayı satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

  Kırık Cam Hurda Alımı

  Oğuzeli ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar arasındayız. Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan yapıda bulunan sıvı geçirmeyen inorganik yumuşak olmayan bir maddedir. Genelde renkli içecek şişesi, araç camları benzeri hurda camlar bulunabilmekte.

  Oğuzeli Nikel Hurda Alımı

  Bu bölgede anot nikel hurda, %99 şablon nikel hurdalar , %95 hurda nikel şablon, nikel turbo alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikeller ticareti yapılırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranmalıyız. Gaziantep Oğuzeli nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

  Oğuzeli Plastik Hurdası Alanlar

  Güncel fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, pimapen hurdası alıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

  Oğuzeli plastik hurda alımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizdeki Oğuzeli naylon hurdası kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Gaziantep şehri Oğuzeli bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi çeşitleri vardır.

  7/24 Hizmet Veren Oğuzeli Hurdacı Firması

  Yılların verdiği tecrübelerle güncellenen teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Oğuzeli hurdacı firması iş yerimiz sayesinde zaman farketmeden işimizin başındayız. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan dört yılından bu günlere hurda malzemelerin alımında hemşerilerimize hizmet veriyoruz.

  Oğuzeli Hurda Fiyatları

  Anlık bilgiye ulaşmak için bize ulaşmanız gerekmektedir. Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında kilo fiyatlarından daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Oğuzeli hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları piyasada günlük güncelleniyor.

  2.el Raf Hurdası

  Buradaki Gaziantep Oğuzeli ikindi el raf hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı ulaştırıyoruz. Raf hurdası alanlar gönderisine mutlaka göz atmalısınız. Raf hurdası Oğuzeli almak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle restorasyon yapan mandıralardan elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran ikinci el market rafı satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

  Oğuzeli Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  Her türde yıpranmamış 2. el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en doğru hurdacı firmasıyız.