İçeriğe geç

Kurfallı Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Hali hazırda İstanbul Şile firmaları içerisindeyiz. Fakat Kurfallı mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Kurfallı mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız. Her nevi hurda alıyoruz.

  Şile Kurfallı mahallesi hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Anlık İstanbul Şile Kurfallı hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz.

  Demtaş Metal adıyla Anadolu yakasına yakın mekanlarda hurda alımı için hurdaların depolandığı yere geliyoruz. Kurfallı mahallesinde hurdacı olarak her nevi hurda eşyayı alıyoruz İstanbul Anadolu yakası Şile içesi mahallesinin her tarafında olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle profesyonel ekip gönderiyoruz,

  Tonajlı alüminyum, bakır, kurşun, demir, kablo hurdası alışverişinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul Şile Kurfallı hurdacı firma olarak Kurfallı mahallesinin etrafında hizmet ediyoruz. Şile Kurfallı mahallesinde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyası alımı yapıyoruz

  Kurfallı Hurdacıları

  Kurfallı bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek insanlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Kurfallı hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Şile Kurfallı etrafında yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Şile mahallesinin her yerinde ve Kurfallı mahallesi çevresinde hurda malzeme alanlar içerisinde en güncel fiyatları vermekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı tatlı mahallesi Kurfallı daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Şile Kurfallı mahallesinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Şile hurdacı olarak Anadolu yakasında her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmette limitleri tanımıyor! Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü bakır hurdası satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşüme harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklime zararının önüne geçmektedir.

  Doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bazıları çok gibi gözükse de nüfusla birlikte dünyanın tüketimi de her gün artıyor. Atık metalin geri dönüşümü ihtiyacımız olan metalleri korumamıza yardımcı olur. Bu sayede yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere aktarmaktayız.

  İstanbul Şile Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Metal cevherlerinin ocaklardan çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurda madenin geri dönüştürülmesi %90 çok az az olacaktır.

  Kurfallı Hurdacı Telefonu

  Kurfallı hurda alımı her türde hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer alıyor. Bu sebep ile hurda malzeme fiyat listesi talep etmek amacı ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Boş yere zaman geçirmeden arayıp güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları peşin paraya döndürebilirsiniz. Kurfallı mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir.

  Kurfallı Sac Hurda Alanlar

  Kurfallı ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, bizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alıyoruz. Depolarımızda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac bulunmaktadır.

  Kurfallı Mahallesi Çinko Hurdası Alımı

  Şile Kurfallı etrafında hurda çinko alıyoruz. Şile Çinko hurdası kilo fiyatı gönderisini dolaşmalısınız. Buradaki İstanbul Anadolu Yakası Şile Kurfallı nikel hurdası kg fiyatı günceldir. Çinko hurda alanlar linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satışı yapmak için bizimle irtibata geçin.

  Kurfallı Mahallesi Hurda Alan Yerler

  Kurfallı yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi zaman geçirmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdaların değerleri düşüyor. Hurda kurşun almak amacıyla yerinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

  Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Kurfallı mahallesi hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazançlı ticaret yaparak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Şile ilçesindeki imalathanelerden üretim artığı hurdası alım satımı için yerinize kadar geliyoruz. Kırpıntı malzemelerinizi biriktirmenize yardım ediyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner bırakmaktayız.

  Kurfallı mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımında fiyatlar sunuyoruz. Kurfallı hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

  Kurfallı Sarı Pirinç Hurdası Alan En Yakın Firma

  Kurfallı hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Demtaş Metal tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde piyasaya hakimdir.

  Hurda sarı pirinç alan hurdacı konulu konuyu inceleyebilirsiniz. Dolayısıyla Kurfallı hurda sarı alım satımı yapan firmayız. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Kurfallı mahallesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

  Bu işi yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Gerçeği demek gerekir ise sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır.

  Kurfallı Mahallesinde Alüminyum Hurda Alımı

  Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Kurfallı mahallesinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alırken tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Daha geniş bloğumuzda önceden yazılan hurda alüminyum alan yerler makaleye bir göz atabilirsiniz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda almaktayız. Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Şile Kurfallı Mahallesi hurda alüminyum alanlar arasında öncüyüz.

  Kurfallı Mahallesinde Krom Hurda Alanlar

  Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan yerler gönderisine bir göz atın. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Hurda krom fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Kurfallı Kurşun Hurda Alım Satımı

  İstanbul Şile, Kurfallı mahallesi kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerdendir. Bu sayfadaki Kurfallı hurda Cami kurşunu fiyatlarını talep edenlere günlük gönderiyoruz. Yeryüzünde cevher halinde bulunan kurşun metali mavimsi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın.. Metal kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alırız.

  Kurfallı Demir Hurdası Alımı

  Bildiğiniz gibi her türde demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Şile Kurfallı toplama demir hurdası fiyatları günceldir. Güncel hurda demir ton fiyatı öğrenmek amacı ile Kurfallı hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alanlar yazımıza bir göz atmalısınız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda ton fiyatı bölümümüzü geziniz. Kurfallı ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Firmamız Kurfallı mahalle genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Kurfallı Kablo Hurda Alımı

  Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde hurda kablo piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. İstanbul Şile Kurfallı hurdacı firması olarak genellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar alım satımı yapıyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyatları gönderiyoruz. Kurfallı mahallesi mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Kesin bilgi almak için bilgiye sahip olmak amacıyla kablo hurdası alanlar konuyu okuyun. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılıyor.

  İstanbul Şile Kurfallı mahallesinin tamamında TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo ticaretinde deneyimliyiz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Etrafta bolca satılan 50% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar alırken değerini nakitle ödüyoruz. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Kurfallı hurda kablo fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

  Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Kurfallı hurdacı arayanlar için buradayız. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Kablo hurdaları tellerindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo alıyoruz.

  Kurfallı Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

  Sitemizde yayımlanan Kurfallı hurda bakır fiyat listesi güncellenmiştir. İstanbul Şile Kurfallı hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Kurfallı hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

  Hurda bakır alanlar sitemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Kurfallı içinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

  TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır alanlar içerisindeyiz. Kurfallı bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayın.

  7/24 Hizmet Veren Kurfallı Hurdacı Firma

  Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Kurfallı mahallesinde hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat çalışıyoruz. Nerdeyse üç senedir geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

  Kurfallı 2.el Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Kurfallı ikinci el market rafı ton fiyatını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurda alan yerler sayfamızı inceleyiniz. Kurfallı 2.el raf hurdası satmak nedeni ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. İstanbul Raf hurda alan hurdacı firmalar yazısını mükemmel bir iş yaparsınız. Çoğunlukla kapanan yerler tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdası, teşhir rafları, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir olan ikinci el raf satıyoruz.

  Kurfallı Mahallesinde Hurda Akü Alanlar

  Taşıtlarda elektrik kaynağı bulunabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denmektedir. Akü hurdası kilo fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Akü hurdası alımı makalemizi okusanız harika bir şey yaparsınız. Dolayısı ile Demtaş Metal ve benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alanlar arasındadır. Akü içerdiği kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır.

  En Yakın Kurfallı Mahallesinde Hurdacı Firma

  Demtaş Metal hurdacılık olarak Kurfallı mahallesinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Kurfallı mahallesi hurdacı firma içinde çalışmakta olan personelimiz ile yerinizden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Kurfallı çevresinde hizmetler veriyoruz. En yakın Kurfallı hurdacı firma adıyla hurda alıp satmak için yerinize geliyoruz.

  Kurfallı İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörü, harç karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Yıkılan ardiye vb binalardan alınan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz. Bunun ile birlikte malesef işi bırakan satıcılardan almış olduğumuz

  Anlık Güncel Kurfallı Hurda Fiyatları

  Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında oldukça yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Kesin kilo fiyatına ulaşmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Kurfallı hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında günlük değişmektedir.

  Kurfallı Klima Hurda Alan Firmalar

  Kurfallı mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Kurfallı bölgesinde en fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

  Kurfallı Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Kurfallı hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımı tamamlandığında sözleşmemize göre molozun taşınma işleri itina ile yapılır. Yıkım molozları Şile Belediyesi tarafından planlanan araziye dökülüyor.

  Kurfallı Plastik Hurda Alım Satımı

  İyi fiyata hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Kurfallı plastik hurdası alan yerler içerisinde lider konumda olan Kurfallı hurda deposuyuz. Bu yazıda yayınlanan Kurfallı hurda naylon kilo fiyatı sürekli güncelleniyor Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il Kurfallı mahallesinin tamamından jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren alımı yapıyoruz.

  Kurfallı Mahallesinde Hurda Araba Alan Hurdacı

  Tabiki de size hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Kurfallı hizmetimize devam etmekteyiz. Ancak hurda araba trafikten çekme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda vagon, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası, kazalı hurda araç, hurda motor alıyoruz. İşten fırsat oldukça Kurfallı bölgesinde hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz.

  Kurfallı 2.el Lokanta Aletleri Alanlar

  Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi aspiratör, krom evye, bakır davlumbaz, küvet, krom paslanmaz salata ve meze reyonları, restorant tipi yemek ocağı vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacıyla sizi depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. Temiz kullanılmış bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. 2. El tabak ısıtma tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle iletişime geçebilir.

  Kurfallı Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

  Toptan mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası için nakit parayla ödeme yapmaktayız. Sayfamızdaki Kurfallı mahallesinde kumaş hurdası fiyatlarını bip hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz.

  Kurfallı kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Hurda kumaş firesi almaktayız.

  İstanbul Şile KurfallıMahallesi etrafında hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize geliyoruz. Yüksek tonajlı pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı vakit kaybetmeden arayın.

  Kurfallı İkinci El Eşya

  Az kullanılmış öğrenci masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası stok öğrenmek amacıyla telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebiyle biziarayabilirsiniz. Titizlik ile ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi adresinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alan firma başlıklı içeriğimizi okuyunuz En makul fiyatlara yeni gibi ve 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz.

  Kurfallı Hurdacı Sitesi

  Kurfallı hurdacılar sitesi içindeki hurda dükkanımızın vasıtası ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Müşterilerimize yaşanır bir Kurfallı oluşturmak için durmadan çalışıyoruz.

  Kurfallı Mahallesi Jeneratör Hurdası Alımı

  Her türlü yıpranmamış 2. el jeneratör satıyoruz. Bozuk hurda jeneratör, elektrik trafosu alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en yakın firmayız.

  Kurfallı Mahallesinde Bina Yıkılır

  Üst tarafta ifade ettiğimiz fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra sökülen laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen ve benzeri tüm hurda malzemeleri almaktayız. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak binaların gerektiği bir biçimde inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım sırasında bilinen tedbir önlemleri Çıkacak hurda malzeme bina yıkımı yapıyoruz.

  Kurfallı Nikel Hurdası Alanlar

  Bu bölgede hurda %95 – %99 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. İstanbul Şile ve Kurfallı hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satılırken çok hassasiyet ile davranılmalıdır. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

  Kurfallı Fabrika Söküm İşleri

  Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Böylece Şile fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren yerler içerisinde öncü olduk. Yıkımla ilgilenenlerin söylediği biçimde kolay bir işlem değildir. Öncelikle yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylıca incelenmesi gerekiyor. Daha önce bol miktarda fabrika yıkım ihalesini yerine getirdik. Kurfallı Mahallesinde fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz.