İçeriğe geç

Sortullu Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

  Şu an Şile firmasıyız. Fakat Şile Sortullu mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Şile Sortullu hurdacı firma olarak hurda alım hizmeti veriyoruz. Şile Sortullu mahallesi hurdacı firmaları içinde öncü konumdayız. Her türlü hurda alıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile Anadolu Şile Sortullu mahallesine yakın noktalarda hizmetimize devam ediyoruz. Sortullu mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız

  Günlük İstanbul Şile Sortullu hurda fiyatları ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Sortullu mahallesi geri dönüşümcüleri içindeyiz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz. Şile bölgesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekip göndermekteyiz Anadolu yakası Şile Sortullu mahallesinin tümünde hurda ve 2.el ev eşyası alımı için hurdanın tutarını peşin ödemekteyiz İstanbul hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal profesyonel devam ediyor.

  Sortullu Hurdacı Firma

  Sortullu hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Şile Sortullu bölgesinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmetinizdedir! Sizlerde her nevi kablo hurdası satmak nedeniyle hizmet telefonumuzu çaldırabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz mahallesi Sortullu ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Sortullu çevresinde değil, bütün mahallelerde hizmet veriyoruz. Sortullu mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Sortullu mahallesinde hurda eşya alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Şile hurdacı firması olarak Anadolu yakasında her türlü hurda eşya alım satımı yapıyoruz.

  Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metallerin madenden çıkartılarak işlenmesi meşakatlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Hurda malzemenin geri dönüştürülmesi üretimde tüketilen enerjiden %90 daha az olacaktır.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olur. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklimlere vereceği zararın önüne geçmektedir.

  Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yer altı kaynakları sınırlı miktardadır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla birlikte tüketimde artmaktadır. Atık madenleri geri dönüştürmek doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede doğal kaynakları gelecek dönemlere saklayabiliriz.

  Sortullu Hurdacı Telefon Numarası

  Sortullu hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Sortullu mahallesi her türde hurda alım her nevi hurda alım satımı faaliyetleri sunduğumuz mahalleler içindedir. Şimdi arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile firmamızı aramanız yeterlidir.

  Sortullu Hurda Sarı Alan Hurdacı

  Sortullu mahallesinin tamamında sarı hurda ticareti yapıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımında liderlik etmektedir. Pirinç hurdalar halk arasında sarı renkli olduğundan sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Haliyle Sortullu Mahallesinde sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız.

  İstanbul Şile Sortullu hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor. Hurda sarı alanlar hakkındaki içeriğe göz atabilirsiniz. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Sizinde bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

  Sortullu Bakır Hurdası Alan Yerler

  Sayfamızdaki Sortullu bakır ton fiyatını talep edenlere her gün ulaştırmaktayız. İstanbul Şile Sortullu hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Sortullu bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sortullu Mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Sortullu hurdacı firmamızı şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

  Sortullu Hurda Kablo Alanlar

  İstanbul Şile Sortullu hurdacısı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımına öncülük ediyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Piyasada hızlıca satılan 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Sortullu hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo alımı için istediğiniz yere geliyoruz.

  Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyat teklifini sunuyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sortullu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satacak olanlar hemen arayın. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

  Hurda kablo içerisindeki bakır yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Hurda kablo alan yerler hakkında yazılmış metne göz atabilirsiniz. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sitede paylaşılan İstanbul Şile Sortullu hurda bakır kablo fiyat listesini günlük gönderiyoruz.

  İstanbul Şile Sortullu kablo hurdası alımı yapıyoruz. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları ticareti için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

  Sortullu Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Şile Sortullu hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Ek olarak hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. İstanbul alüminyum hurda alanlar başlıklı metni okuyun. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı için peşin ödeme yapıyoruz. Hurdasını satanların sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Sortullu bölgesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz.

  Sortullu Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı

  Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, hurda kablo, çinko hurda, çatı minare kurşunu alımlarında değerinden daha fazla fiyat listeleri vermekteyiz. Sortullu hurda alan yerler içinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Hurda antimon zamak, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi amaç edindik. Sortullu kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurda malzemelerinizi çok zaman kaybetmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Bu sebepten hurdanın değerini düşürüyor.

  Büyük imalathanelerden imalat artığı hurdası alımı yapıyoruz. Parça malzemeleri biriktirmenize yardım ediyoruz. İmalathanelere ve üretim yerlerine hurda konteynerı getiriyoruz.

  İstanbul Şile Sortullu mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Demtaş Metal her nevi alüminyum hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda bakır almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

  Sortullu Krom Hurdası Alanlar

  Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı gönderimize mutlaka göz atın. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Şile Krom hurda alanlar paylaşımını gezmek iyi gelecektir. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır.

  Sortullu Sac Hurdası Alanlar

  Hali hazırda bir tek deliği olmayan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sortullu mahallesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı istemek nedeniyle. Sac hurda alımı yapıyoruz.

  Sortullu Mahallesi Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

  Sitemizdeki İstanbul Anadolu Yakası Şile Sortullu hurda nikel fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatı çinko hurdası hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul, Şile Sortullu çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı yazımıza bir göz gezdirmeniz iyi olacaktır.

  Sortullu Mahallesinde Hurda Demir Alım Satımı

  Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi talep etmek için gecikmeden arayın. Hurda demir alımı linkine tıklayınız. Hurda demir, dünya genelinde en çok bulunan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Sortullu ekstra demir hurdası kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Sortullu mahallesinin bütün caddelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Sortullu genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

  Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Şile Demir hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı için nakit para ödeme yapmaktayız.

  Sortullu Hurda Kurşun Alanlar

  Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu hurda, Cami sökümü hurda kurşun satışı yapmak sebebi ile bizi tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerdendir. Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası fiyatı gönderimizi dolaşmalısınız.. Sortullu kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerdendir. Sayfamızdaki Sortullu kurşun hurda kg fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı gönderilmektedir.

  En Yakın Sortullu Mahallesi Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal olarak Sortullu bölgesinde her türlü hurda satımı yapmaktayız. En yakın Sortullu hurdacı firma olarak her türlü hurda metal alırken adresinize güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Sortullu mahallesi hurdacı şirketi olan firmamız ile kapınızdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Dolayısı ile müşterilere en yakın hurdacı firma Sortullu mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz.

  Sortullu Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Kentsel dönüşüm olsun olmasın kısmen yıkılmış apartmanların uygun bir şekilde yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken belirtilen tedbir önlemleri Üst taraftaki fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen ve benzeri her cinsten hurda malzemeyi almaktayız. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız.

  7/24 Açık Sortullu Hurdacı Firma

  Bin dokuz yüz doksan sekizden bu zamana dek hurdacılıkla sizlere hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hurda alan Sortullu hurdacı firması firmamız aracılığıyla gece gündüz sektörde çalışıyoruz. Bu sürenin sağladığı kurumsallaşma aracılığı ile çağın teknolojisine ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Sortullu Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

  Sortullu plastik hurda alanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Sortullu hurdacısıyız. Bu yazıda yer almakta olan İstanbul Şile Sortullu naylon hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız İstanbul şehri Sortullu mahallesinin tamamından hurda jelatin, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz.

  Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. En iyi fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı yapıyoruz.

  Sortullu Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında inşaat vinci, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç makinesi 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Bununla birlikte batmış depolardan almış olduğumuz Yıkılmış lokanta binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pencere alıyoruz.

  Sortullu Mahallesinde Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları konulu metne göz atın Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından yüksek kilo fiyatları ödüyoruz. En güncel hurda fiyat listesine ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Sortullu hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı an be an değişiklik göstermektedir.

  Sortullu Hurda Raf Alanlar

  Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası kilo fiyatı gönderimizi incelemelisiniz. Bu sayfadaki Sortullu mahallesinde çıkma raf ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Hurda raf Sortullu alım satımı sebebiyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen fabrikalardan satın aldığımız market rafı hurdaları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satıyoruz.

  Sortullu Mahallesi Nikel Hurdası Alımı

  Bu neden ile hurda nikel depolanırken mümkün olduğunca dikkat ile çalışmalıyız. Nikel hurdası zehirli olabilir. Özellikle anot nikel hurdası, turbo nikel, hurda %95 ile %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. İstanbul Şile Sortullu hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

  Sortullu Fabrika ve Makine Sökümü

  Etrafta söylendiği gibi kolay sayılmaz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihalesini güvenle tamamladık. İşe başlamadan sökülmesi arzu edilen imalathanenin etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Sortullu Mahallesinde fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Böylece Şile fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında lider bir konumdayız.

  Sortullu Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Her hali ile temiz bir İstanbul Şile Sortullu için yorulmadan çalışıyoruz. Sadece bu hurdalarınızın alım satımını yapıyor değiliz. Hurda alırken ayrım yapmadan her nevi metali alıyoruz. Sortullu mahallesi hurdacılar sitesi 8. blok içerisindeki hurda dükkânımızla atıl hurda eşya ticareti yapmaya devam ediyoruz.

  Sortullu Mahallesi Hurda Araba Alanlar

  Pek tabi size hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Sortullu hurda alımında hizmet ediyoruz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda vagon, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, hurda çeki demiri, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor . Çok yoğun olmadığımızda Sortullu çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz.

  Sortullu Jeneratör Hurda Alanlar

  Her türlü iyi durumda 2.el jeneratör bulunur. Çalışmayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içinde en doğru hurdacı firmasıyız.

  Sortullu Mahallesinde Hurda Klima Alanlar

  2.el Klima Sortullu bölgesinde çok satılan hurda malzemeler arasındadır. Sortullu mahallesi çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alan yerler içerisindeyiz.

  Sortullu Moloz Nakliyesi

  Sortullu mahallesi hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her nevi hurda malzemenin tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak molozun taşınma işleri güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozu Şile Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden planlanan alanlara nakledilir.

  Sortullu Hurda Akü Alımı

  Arabalarda elektrik ihtiyaçlarında bulunuyor. Akü hurda fiyatları makalemize bir göz atmalısınız. Dolayısıyla şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları olan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir. Akü başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Bir müddet sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü deniliyor. Akü hurdası fiyatı bölümümüzü okuyunuz. Akü hurdaları içindeki kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden hurdacılar için değerlidir.

  Sortullu Mahallesinde Beyaz Eşya Hurdası

  Her türlü ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart almak için bize ait mobil telefon numaraları ile irtibata geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız 2. el olarak satışa sunulabilecek durumdaki koltuk, kanepenizi belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası fiyatı başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz Sortullu etrafında sıfır gibi ve 2.el kanepe satıyoruz. Temiz büro ofis mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları alımında ücreti yüksek fiyattan ödemekteyiz.