İçeriğe geç

Akfırat Hurdacı Hurda Fiyatları

  İstanbul bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile çağırdığınız yere kadar araç göndermekteyiz Şu anda Tuzla depoları içerisindeyiz. Ancak Akfırat mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul hurdacı olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Tuzla hurdacı firma olarak Akfırat mahallesinde hizmet veriyoruz. Günlük İstanbul Tuzla Akfırat hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

  Akfırat mahallesi hurda dönüşümü yapan firmayız. Akfırat mahallesi hurdacı firmalar arasında lideriz.

  İstanbul Tuzla Akfırat mahallesinin çevresinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda malzemeler almaktayız Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı olarak Akfırat bölgesinde hizmet veriyoruz. Akfırat mahallesinde hurdacı olarak hurda eşya alıyoruz Demtaş Metal şirketimiz ile İstanbul Tuzla Akfırat bölgesinde hizmet veriyoruz.

  Akfırat Hurdacıları

  Akfırat mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda metal ve plastikleri eriterek halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Akfırat hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Akfırat bölgesinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Tuzla merkezinde ve Akfırat mahallesinde her cins hurda alanlar içindeyiz. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan mahallesi Akfırat sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Tuzla Akfırat bölgesinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Tuzla hurdacı olarak Anadolu yakasının tümünde hurdacılık yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz.

  İstanbul Tuzla Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu sağlamaktadır. Metallerin yeraltından çıkarılarak işlenmesi zahmetlidir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurda metalin geri dönüşümü yüzde doksan çok az azdır.

  Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynakların miktarı bellidir. Bir kaçı yeterli olsada artan nüfusla tüketimde her geçen gün artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüşümü ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Bu sayede madenleri çocuklarımıza aktarabiliriz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açar. Hurda maden geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime ve çevreye zararının önüne geçiyor.

  Akfırat Hurdacı Numarası

  İstanbul Tuzla Akfırat Mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Boşa zaman harcamadan arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Akfırat hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda atık satmak amacıyla telefonumuzu aramalısınız.

  Akfırat Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz araiş hurdası alımı yapıyor. Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır.

  Dolayısıyla Akfırat mahallesinde sarı hurdası alan yerler içindeyiz. Akfırat hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Aslında sarı hurda ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. Sayfamızdaki hurda sarı alanlar yazıya göz atabilirsiniz.

  Akfırat mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda almaktayız. Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır.

  Akfırat Mahallesi Hurda Bakır Alımı

  Akfırat mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Hurda bakır alan Akfırat Mahallesi hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alım hizmeti veriyoruz.

  Sitemizdeki İstanbul Tuzla Akfırat bakır kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. İstanbul Tuzla Akfırat bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Akfırat genelinde hurda bakır alıyoruz.

  Akfırat Hurda Kablo Alımı

  Satıcılarda çoğunlukla satılan %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden fazla fiyatlar sunuyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Fakat tek damar kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımında ederinin üstünde fiyatları veriyoruz. İstanbul Tuzla Akfırat Mahallesi mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Çünkü firmamız yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Ek olarak fare yemez hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Geniş bilgi almak için bilgi edinmek için kablo hurda alanlar içeriği inceleyebilirsiniz. İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla Akfırat ttr kablo hurdası fiyatları bugün güncellenmiştir.

  Kablo hurdası içindeki bakır sebebiyle hurdacı firmalar için büyük önem taşır. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Akfırat mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. . İstanbul Tuzla Akfırat Mahallesinde bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alıyoruz. İstanbul Tuzla Akfırat hurdacı firması olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz.

  Akfırat Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan hurdacıyız. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Tuzla Akfırat Mahallesi hurda alüminyum alan yerler içinde öncüyüz. Ayrıca hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda ticareti amacıyla arayın. Akfırat mahallesinin her yerinde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını güvenle yapmaktayız. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde sürekli profesyonelleşiyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum alanlar içerikli konuyu inceleyin.

  Akfırat Hurda Alan Hurdacı

  Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Akfırat kapıdan hurda alımı yapılan mahalleler içerisindedir. Zararı önlemek için hurdalarınızı zaman geçirmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların kıymetleri düşmektedir.

  Büyük üretim yerlerinden imalat artığı hurdası almaktayız. Küçük malzemeleri biriktirmenize yardım etmekteyiz. Şantiyelere hurda konteyneri vermekteyiz.

  Hurda karton alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alanlar arasındayız. Antimon zamak hurdası, makina artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz.

  Akfırat mahallesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır hurda, kurşun hurdası, hurda kablo, hurda çinko, hurda alüminyum alırken yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Akfırat hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz.

  Akfırat Mahallesinde Hurda Krom Alan En Yakın Hurdacılar

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Hurda krom alan hurdacı bağlantısına tıklamalısınız. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Hurda krom alım satımı yazımızı ziyaret ederseniz güzel olur. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

  Akfırat Sac Hurda Alanlar

  Depolarımızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Akfırat bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, alımı nedeniyle arayınız. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

  Akfırat Çinko Hurda Alımı

  Akfırat yakınlarında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı yazısına mutlaka bir göz atmalısınız. Bu sayfadaki Akfırat çinko hurdası kilo fiyatını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Çinko hurdası alım satımı makalemizi incelemek iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için telefonlarımızla irtibata geçin.

  Akfırat Demir Hurdası Alanlar

  Akfırat mahallesinin tüm sokaklarında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı alıyoruz. Hurdacı firmamız Akfırat mahalle genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Anlık demir hurda fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfamızı geziniz. Demir, dünyada en fazla bulunan madenler içerisinde bulunur. Bu sayfadaki Akfırat demir hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazısını okursanız iyi olacaktır.

  Akfırat Mahallesinde Hurda Kurşun Alımı

  Metal kurşun eski madendir. Akfırat hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sayfamızda yayımlanmış olan Akfırat kurşun hurda fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. Dünyada cevher olarak elde edilen metal kurşun mavimsi renklidir. Kurşun hurda alanlar paylaşımımızı dolaşmalısınız..

  En Yakın Akfırat Hurdacı Numarası

  Akfırat hurdacı firması içinde çalışmakta olan personelimiz ile kapınızdan her cins hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Demtaş Metal olarak Akfırat mahallesinde hurda malzeme alımı işi yapıyoruz. En yakın Akfırat mahallesi hurdacı firma hizmetiyle her çeşit hurda eşya alırken bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Akfırat mahallesinde servisler vermekten gurur duyuyoruz.

  Akfırat Bina Yıkımı

  Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Tuzla Akfırat kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılacak dükkanların istendiği biçimde yapılması nedeniyle yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri her cinsten hurda malzemeleri piyasa fiyatına almaktayız. Aynen fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tüm güvenlik önlemleri

  7/24 Açık Akfırat Hurdacı

  Yılların verdiği profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz üzere otuz yedi seneden bu yana hurda alım satım yapıyoruz. 7/24 açık Akfırat hurdacı firması olan firmamız ile yirmi dört saat açığız.

  Akfırat Plastik Hurda Alan Yerler

  En yüksek fiyatlarla pet şişe, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik alımı yapıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Akfırat hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinde lider konumdaki Akfırat hurdacı firmasıyız. Buradaki İstanbul Tuzla Akfırat hurda plastik kilo fiyatını günlük yollamaktayız İstanbul ve Akfırat bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Akfırat Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış depo binalarından sökülen hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolabı, kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Bazı projelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, harç mikseri 2.el portatif, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Birde iflas eden nalburlardan edindiğimiz

  Güncel Anlık Akfırat Hurda Fiyatları

  Akfırat hurdacı firma olarak hurdacılık işleri yaparken uygulanılan kilo fiyatı hızlı bir şekilde güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsa fiyatından fazla teklifler veriyoruz. Detaylı sayfamızdaki hurda fiyatları metni inceleyin En güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek için irtibata geçebilirsiniz.

  Akfırat İkinci El Raf Hurdası

  Bu sayfadaki Akfırat ikinci el raf ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alan yerler paylaşımımıza göz gezdirirseniz iyi olacaktır. Akfırat 2. el hurda raf satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Raf hurda alan hurdacı firma raf hurda hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısının linkine tıklamalısınız. Özellikle ekipmanını yenileyen iş yerlerinden elde ettiğimiz market rafı hurdaları, çelik raflar, demir raf hurdaları, orta reyonlar, mağaza rafları içlerinden seçilen yeniden farksız duran 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Akfırat Hurda Nikel Alımı

  Özellikle %95 ile %99 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları alınırken mümkün olduğunca özenli hareket edilmelidir. İstanbul Tuzla Akfırat nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirli bir metaldir.

  Akfırat Fabrika Sökümü ve Yıkımı

  Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm işini yapıyoruz. Fabrika sökümünden önce yıkılacak taşınmazın detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan araçların hazırlanması doğru bir çalışma olur. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Tuzla Akfırat mahallesinde fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Bu nedenler Tuzla fabrika yıkımı yapanlar arasında lider konumdayız. Daha önce bol miktarda fabrika sökümü ihalesini gerçekleştirdik.

  Akfırat Hurdacılar Sitesi

  Akfırat mahallesi hurdacılar sitesindeki depomuzun yardımıyla hurda alım yapıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Şimdiki halinden güzel bir şehir yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

  Akfırat Araba Hurdası Alan Hurdacı

  Tabiki de size hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Akfırat hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak çekme belgeli hurda otomobil, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri hurdası, yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Akfırat yakınlarında hurda otomobil alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Akfırat Karton Hurda Alım Satımı

  Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan özen sayesinde satıcılara piyasadan fazla kazanç elde etme avantajı sunuyoruz. Hurda karton alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Akfırat hurda kağıt ve karton kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız Ederinden fazla ton fiyatları ile hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alım satımı yapıyoruz. İstanbul Tuzla Akfırat Mahallesi kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki şirketimiz yardımıyla hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

  Akfırat Jeneratör Hurdası Alanlar

  2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alıyoruz. Jeneratör hurdası alıyoruz.

  Akfırat Klima Hurda Alımı

  Hurda klima Akfırat mahallesi çevresinde çok alınıp satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Akfırat bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Akfırat Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen moloz bırakma yerlerine taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla tarafımızca yapılıyor.

  Akfırat Akü Hurda Alanlar

  Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurda alan hurdacı makalemizi okumak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Akü hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır. Arabalarda enerji ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Akü içerdiği kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından kıymetlidir.

  Akfırat Hurda Beyaz Eşya

  İyi durumda ikinci el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek amacıyla bize ait cep telefonlarıyla irtibat kurarak ihtiyacınız olan eşyanın firmamızda hazırda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki yatak odası takımlarınızı nakit ücret ile alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alımı yapan firmalar hakkında bilgi veren paylaşıma ulaşın İstanbul Tuzla Akfırat ve çevresinde yeni gibi ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Sahibinden çalışma koltuğu, çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alımında peşin para ödemeler yapıyoruz.