İçeriğe geç

Aydıntepe Hurdacı Firma

  İstanbul Tuzla merkezinde Aydıntepe mahallesi hurdacı firma olarak Aydıntepe mahallesinde her türde hurda alımı yapmaktayız. Güncel Tuzla Aydıntepe hurda fiyat listesiyle alım satım hizmeti veriyoruz. Aydıntepe hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz Anadolu yakası Aydıntepe mahallesinde hurda ve ikinci el ev eşyaları alım satımı yapmaktayız İstanbul hurdacı firma olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor.

  Tuzla Aydıntepe mahallesi hurdacı şirketleri arasında öncü işletmesiyiz. İstanbul Anadolu yakası Tuzla etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere kadar araçlarımızı göndermekteyiz

  Demtaş Metal firmamız ile İstanbul Anadolu Tuzla mahallesinde hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda satmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Şu an Tuzla firmasıyız. Ancak Tuzla Aydıntepe mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Tuzla Aydıntepe mahallesinde geri dönüşümcüleri arasındayız.

  Tuzla Aydıntepe Hurdacı Firmalar

  Aydıntepe bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak bütün insanların geleceğine yarar sağlamaktayız. Aydıntepe hurdacı mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İstanbul Tuzla Aydıntepe içerisinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Aydıntepe mahallesi çevresinde her nevi hurda eşya alan hurdacılar arasındayız. İstanbul şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan mahallesi Aydıntepe öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Tuzla Aydıntepe için değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Tuzla hurdacı olarak Anadolu yakasının tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmetinizde! Sizlerde her tür bakır hurdası satmak sebebi ile firmamızı aramalısınız.

  İstanbul Tuzla Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Bir metal cevherinin madenlerden çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi çok maliyetlidir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan daha az olacaktır.

  İstanbul Tuzla Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olmaktadır. Hurda geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun yeryüzü iklimine zarar vermesinin önüne geçiyor.

  Geri dönüşüm doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her gün artıyor. Atık madenin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarmaktadır. Bu sayede madenleri gelecek nesillerede aktarmaktayız.

  Aydıntepe Hurdacı Telefonu

  Aydıntepe hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayıp en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Tuzla Aydıntepe adresten her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme satmak nedeniyle hizmet numaramızı aramanız gereklidir.

  Aydıntepe Pirinç Sarı Hurda Alan En Yakın Firma

  İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Aydıntepe hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bu sebep ile Aydıntepe Mahallesi sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Aydıntepe mahallesinin tamamında hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunmaktadır. Firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı fosfor, hurda sarı bronz ticaretinde öncüdür. Pirinç sarı hurdası alanlar konulu metini okuyun.

  Aydıntepe Bakır Hurda Alan Firma

  Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası alım hizmeti veriyoruz. Tuzla Hurda bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgi var. Bakır hurdası alan Aydıntepe hurdacı numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki Aydıntepe hurda bakır kg fiyatı günceldir. İstanbul Tuzla Aydıntepe hurda bakır alan yerler içindeyiz. Aydıntepe içinde bakır hurda almaktayız. Aydıntepe Mahallesi hurda bakır fiyat listesi için arayın. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır.

  Aydıntepe Kablo Hurdası Alanlar

  İstanbul Tuzla Aydıntepe Mahallesi hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alımında liderlik yapıyoruz. Aydıntepe bölgesinde çoğunlukla ele geçen 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Yerinden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız.

  Ek olarak hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz.

  Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alanlar için kıymetlidir. Bunların yanısıra tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için piyasasının üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken ederinden pahalı teklifler veriyoruz. İstanbul Tuzla Aydıntepe hurdacı firması olarak her nevi antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Aydıntepe mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki Aydıntepe kablo kilo fiyatını arzu edene saat başı yollamaktayız. Aydıntepe mahallesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. kablo hurda alanlar içerikli metni inceleyin.

  Aydıntepe Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Tuzla Aydıntepe alüminyum hurda alanlar arasındayız. Sizlerin destekleriyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Sitemizdekialüminyum hurdası alanlar içeriği inceleyebilirsiniz. Aydıntepe mahallesinin her yerinde alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için tartımları sizinle yapıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

  Aydıntepe Hurda Alan Firmalar

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Aydıntepe kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların fiyatı düşebilir.

  Fabrikalardan imalat artığı hurdası alıyoruz. Kırpıntı malzemelerinizi biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner bırakmaktayız.

  Hurda demir almak üzere adresinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler arasındayız. Zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik alan Aydıntepe hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedef edindik.

  İstanbul Tuzla Aydıntepe mahallesi hurdacı firma olan Demtaş Metal her tür hurda karton alımı yapıyor. Yüksek tonajlı çinko, çatı minare kurşunu, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum,ekstra demir ve sarı hurdası aldığımızda fiyat listeleri sunuyoruz. Aydıntepe hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

  Aydıntepe Mahallesinde Krom Hurda Alımı

  Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. İstanbul Krom hurdası fiyatları krom hurda hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı bölümünü okumak bilgi edinmenizi sağlar. Oldukça sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçin.

  Aydıntepe Hurda Sac Alanlar

  Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depo tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Depolarımızda kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Aydıntepe bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak amacı ile arayabilirsiniz.

  Aydıntepe Çinko Hurdası Alanlar

  İstanbul, Tuzla Aydıntepe yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar makalemize göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Sitemizdeki İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Aydıntepe Mahallesi nikel hurdası fiyatları dün güncellendi. Çinko hurda alım satımı gönderimizi incelemek iyi gelir. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyatları için arayın.

  Aydıntepe Hurda Demir Alım Satımı

  Hurdacı firmamız Aydıntepe bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Hurda demir, yer kabuğunda çokça alınıp satılan metaller içerisinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Aydıntepe extra demir hurda kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Tuzla Demir hurdası alanlar paylaşımını mükemmel olacaktır. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Aydıntepe çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel demir hurda fiyatı için firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatı linkine tıklamalısınız.

  Aydıntepe Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. İstanbul Tuzla ile Aydıntepe kurşun hurdası için iyi fiyatları verdiğimiz mahallelerden biridir. Sitemizdeki Aydıntepe çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renktedir. Kurşunun en eski madenler içerisinde olduğu dünüşünülmektedir.

  En Yakın Aydıntepe Hurdacı Numarası

  En yakın Aydıntepe hurdacı olarak her çeşit hurda metal tartmak amaçlı yerinize geliyoruz. Böylece müşterilere en yakın hurda alanlar Aydıntepe genelinde hizmet ediyoruz. Demtaş Metal firmamızla Aydıntepe çevresinde her türlü hurda eşya satımı yapıyoruz. Aydıntepe hurdacı firmamız ile arzu ettiğiniz mekandan hurda alımı yapıyoruz.

  Aydıntepe Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Yıkımlarda istenilen güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurda malzemeleri ücretle alıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Tuzla Aydıntepe kentsel dönüşüm dahilinde yenilenecek dükkanların yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım hurdası bina yıkımı yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Aydıntepe Hurdacı Firma

  2009 senesinden bu zamana kadar hurdacılık sektöründe hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Aydıntepe hurdacı olarak yirmi dört saat işimizin başındayız. Sizlerin bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Aydıntepe Plastik Hurda Alanlar

  Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

  İstanbul il Aydıntepe bölgesinin tümünden jelatin hurdası, abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Aydıntepe hurda plastik alan firmalar içinden ön planda olan firmayız. Sitemizde bulunan İstanbul Tuzla Aydıntepe hurda naylon fiyat listesini arzu edene saat başı gönderilmektedir Güncel fiyatlarla pet şişe, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapmaktayız.

  Aydıntepe 2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış lokanta vs binalardan ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları satıyoruz. Büyük projelerde alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış iskele, ikinci el plywood bulunur. Dolayısı ile iflas etmek zorunda kalan fabrikalardan edindiğimiz

  Aydıntepe Mahallesinde Hurda Fiyatları

  Anlık kilo fiyatlarına erişmek için irtibata geçebilirsiniz. Sitemizdekihurda bakır fiyatları makaleyi okuyabilirsiniz Aydıntepe Mahallesi hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda piyasasında saatlik olarak değişiyor. Şundan fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında borsadan yüksek kilo fiyatları tavsiye ediyoruz.

  Aydıntepe Mahallesi İkinci El Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri alıyoruz. Tuzla Hurda raf alan yerler konusunun linkine tıklayınız. Özellikle batan pastaneler tarafından satışa sunulan mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, market rafı hurdası içlerinden seçilen sıfır gibi ikinci el raf satan firmalar arasındayız. Burada bulunan Aydıntepe çıkma raf ton fiyatları sürekli güncelleniyor. Raf hurda alan hurdacı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Aydıntepe satışı yapmak nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

  Aydıntepe Hurda Nikel Alan Hurdacılar

  Özellikle %95 , 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo, anot nikel hurda alım satımında hurda nikel piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Dolayısıyla hurda nikel alımında oldukça özenli hareket etmeliyiz. Aydıntepe nikel hurdaları alıyoruz.

  Aydıntepe Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Güvenli biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri yüzlerce fabrika bozum ihalesini yerine getirdik. İstanbul Anadolu Yakasındaki Tuzla Aydıntepe Mahallesinde fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Bu nedenler İstanbul Tuzla hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökümünden önce sökümü teklif edilen binanın etraflıca gezilerek uygun projenin ayarlanması uygun olacaktır.

  Aydıntepe Hurdacı Sitesi

  Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Çevreci dostlara her haliyle güzel bir İstanbul Tuzla ve daha güzel Aydıntepe yaratmak için çok çalışıyoruz. Aydıntepe hurdacılar sitesindeki dükkanımız vasıtası ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz.

  Aydıntepe Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

  Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Aydıntepe mahallesi yakınlarında araba hurdası alımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan çekme belgeli araç hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, hurda yük vagonu, motor hurdası ve benzeri hurda malzemelerin kilo fiyatını öğrenmek için arayabilirsiniz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

  Aydıntepe Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Kağıt hurda alımı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Tuzla Aydıntepe hurda kağıt, karton ton fiyatları günceldir Bölgenin her yerinde renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle müşterilerimize çok daha yüksek miktarda kazanma olanağı takdim ediyoruz. İstanbul Tuzla Aydıntepe Mahallesi kağıt hurda alanlar içindeki Demtaş Metal yardımıyla toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı yapabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla hurda bristol kağıt, karton bardak, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alımı yapmaktayız.

  Aydıntepe Mahallesinde 2. El Jeneratör Alan Firmalar

  İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru yerlerdeniz. Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacılar içindeyiz. Endüstriyel yeni ürün gibi 2. el jeneratör satışı için buradayız.

  Aydıntepe Mahallesinde Klima Hurdası Alanlar

  Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Aydıntepe çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. 2.el Kombi alan yerler arasındayız. Hurda klima Aydıntepe mahallesi çevresinde çok satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Aydıntepe Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından alınan tüm hurda malzemelerin iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozların taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Tuzla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan arazilere dökülüyor.

  Aydıntepe Mahallesinde Akü Hurdası Alım Satımı

  Aküler başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren akü suyu nedeni ile hurdacılar için oldukça değerlidir. Arabalarda elektrik kaynağı bulunabiliyor. Biraz süre sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Hurda akü alımı konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Akü hurdası alımı yazısına göz atabilirsiniz. Dolayısıyla bizim gibi işletme içinde geri dönüştürme tesisi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alan fabrikalar içerisindedir.

  Aydıntepe Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan koltuklarınız yerinize gelerek değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla beyaz eşya hurdası alımı başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz Az kullanılmış patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları bulunur. Az kullanılan 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadıyla cep telefonumuzla bağlantıya geçebilirsiniz. Piyasadan fiyata temiz şekilde kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan, 2.el kanepe satabilirsiniz.